Huawei P50 Pro

Huawei Mate 20 Pro dostává EMUI 11, další na řadě je Harmony OS

  • Huawei posílá EMUI 11 na další smartphony a tablety
  • Nyní se dočkal i Mate 20 Pro, aktualizace má velikost 1,86 gigabajtu

Huawei v uplynulých hodinách aktualizoval svůj populární Mate 20 Pro na nejnovější verzi nadstavby EMUI. Nový softwarový balík má velikost 1,86 GB a jeho dostupnost hlásí majitelé telefonu napříč Evropou včetně Česka a Slovenska.


Psali jsme: Huawei P50 Pro+ na prvních renderech. Prozrazují, kdo bude králem mobilního focení


Společnost Huawei na EMUI 11 aktualizovala již desítky svých smartphonů a nyní přišla řada i na oblíbený Mate 20 Pro, který si premiéru odbyl na podzim roku 2018, přičemž zákazníkům učaroval výborným fotoaparátem a rychlým nabíjením baterie.

EMUI 11 uzavře jednu kapitolu

EMUI 11 není nevýznamná aktualizace, jak by si leckdo mohl myslet. Uživatelům přináší velké množství vylepšení: například lepší Always-On displej, plynulejší animace, hezčí animace, nová umělecké témata či vyšší zabezpečení (uzamčení poznámek, možnost odstranit údaje) a to není všechno. Vychytávek je mnohem víc!

Je takřka stoprocentní, že EMUI 11 je poslední verzí nadstavby EMUI pro Mate 20 Pro. Pokud telefon ještě někdy obdrží zásadnější update, už bude založený na novém Harmony OS, což je náhrada Huawei za operační systém Android, která se pomalu ale jistě blíží konci svému vývoje.

Total
10
Shares