Nová aplikace mBank

Huawei AppGallery nově nabízí bankovní aplikaci mBank

  • Mobilní aplikace mBank je nyní i v AppGallery
  • Stačí zavítat do obchodu Huawei a appku si zdarma stáhnout

Pokud vlastníte některý z nových telefonů Huawei a patříte mezi klienty společnosti mBank, máme pro vás výbornou zprávu. Nyní si můžete oficiální bankovní aplikaci stáhnout i z obchodu AppGallery.

Banka totiž svou appku nově zařadila do ekosystému HMS (Huawei Mobile Services), což je služba, která nahrazuje obchod Googlu. Naplno ji mohou využívat majitelé nejnovějších mobilů čínského výrobce, například modelů P40, P40 Pro nebo Mate 40.


Psali jsme: AppGallery od Huawei registruje 530 milionů aktivních uživatelů


AppGallery už podporuje polovina velkých bank v Česku

„mBank přináší mobilní aplikaci i majitelům zařízení Huawei. Naši klienti v ní najdou všechny oblíbené funkce, mezi které patří například informace o zůstatku na účtě, zadávání plateb a nastavení limitů, čtečka QR kódů nebo možnost založit si účet kompletně on-line,“ řekl Lukáš Kiac, vedoucí rozvoje mobilního a internetového bankovnictví mBank. „V případě potřeby se přímo z mobilní aplikace mohou spojit s naším zákaznickým centrem mLinka bez nutnosti další identifikace.“

mBank je v AppGallery
mBank je v AppGallery | foto: vlastní

Stáhnutí a instalace aplikace z AppGallery je stejně snadné jako na mobilech s Google Play. Mobilní mBank umožňuje klientům pohodlně spravovat finance prostřednictvím mobilního telefonu.

Jedinou kaňkou na kráse je, že k telefonům Huawei není možné z důvodu nepodporování služeb Google přiřadit platební kartu a využívat tak např. službu Google Pay. Klienti ale mohou využít další možnosti bezkontaktní platby, například prostřednictvím bezdotykové nálepky.

Přehled bankovních aplikací v AppGallery
Přehled bankovních aplikací v AppGallery
Total
7
Shares