HTC

Legendární HTC hlásí návrat! Vlajkový telefon nakonec představí už za 3 týdny

  • HTC hlásí, že chystá velký návrat
  • Značka hlásí nečekanou premiéru
  • Představí nový vlajkový telefon

Pokud jste v mobilních telefonech o něco více kovaní než ostatní, jméno HTC vám určitě není cizí. Bez nadsázky se dá říct, že v jedné etapě své dlouholeté éry patřilo mezi nejpopulárnější značky na trhu.

HTC udávalo tempo

Jestliže jste v minulosti drželi v ruce smartphony jako One M7 nebo One M8, víte, dáte mi za pravdu. Naprosto seriózně: ve své době tchajwanský výrobce nabízel takové zpracování a design, že si o tom Apple mohl nechat jen zdát.

Jenže, co bylo, bylo a s firmou to šlo v posledních letech pěkně k šípku (nepočítám Vive nebo AR doplňky). Z obecného povědomí, a zejména z mobilního trhu se prakticky přes noc vytratilo.


Nepřehlédněte: Ufologové mají jasno: Na Marsu havarovala mimozemská loď. Má to dokazovat tato fotka!


HTC online pozvánka
Zdroj: HTC, online pozvánka

Vzlétne jako Fénix z popela?

Už v březnu se však na internetu objevila zpráva, že HTC je zpět a jeho nový vlajkový telefon je doslova na spadnutí. Spekulovalo se, že bude podporovat krypto stejně jako že bude úzce propojen s rozšířenou a virtuální realitou.

Nakonec to nedopadlo a víceméně se nějaký čas vůbec nic nedělo. Až doteď! Jak houfně potvrzují zahraniční weby, nový vlajkový smartphone tchajwanský brand představí už 28. 6. 2022.

Zdroj náhledové fotografie: Kote Puerto, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares