Honor X20 Max

Honor X20 Max bude King Kong mezi telefony. Premiéra už brzy! (aktualizováno)

  • Honor v srpnu představil vlajkovou řadu Magic3
  • Ta láká na skvělý fotoaparát i pořádný výkon
  • Už brzy se dočká premiéry Honor X20 Max

Aktualizováno 13. 10. v 9:25

Na internet nyní prolátlo, že oproti původním předpokladům se tento telefon bude nakonec jmenovat Honor X30 Max. Jeho oficiální představení by mělo proběhnout první nebo druhý týden v listopadu.


Původní info z 5. 10. 2021

Honor se po osamostatnění od Huaweie vyvázal z amerického embarga a vyhlíží hodně světlé zítřky. V půli srpna firma potvrdila, že se s ní do budoucna musí počítat. Na speciální virtuální konferenci představila řadu telefonů Magic3, která čítá tři modely: Magic3, Magic3 Pro a Magic3 Pro+. Všechny spojuje vysoký výkon a špičkový fotoaparát.

Honor X20 Max bude obr

A podle aktuálních zpráv, které zazněly z Číny, značka chystá další horké želízko v ohni. Zatímco na domácím trhu už jsou vesele k mání i další dva cenově dostupnější smartphony série X20 (k nám se s největší pravděpodobností nedostanou), Číňan prý momentálně maká na obřím sourozenci.


Nepřehlédněte: Nová mobilní aplikace HONOR CLUB je dostupná i pro české příznivce


Honor X20 Max
Bude obří telefon vypadat právě takhle?

Jmenuje se Honor X20 Max a bude to opravdu “monstr” telefon. Nabídne totiž gigantický 7,2″ AMOLED displej a baterii s nadstandardní kapacitou 6 000 mAh. O výkon se údajně postará vysokooktanový procesor Dimensity 1100 s podporou 5G, špitá se o 6 nebo 8 GB RAM a minimálně 128 GB vnitřní paměti.

Kolem dalších specifikací panují otazníky; to platí jak pro rychlost nabíjení, tak sestavu fotoaparátů a konektivitu. Co je však mnohem důležitější, je informace, že si novinka odbyde premiéru ještě do konce října.

Total
4
Shares
2 komentářů
  1. “…..gigantický 7,2″ AMOLED displej a baterii s nadstandardní kapacitou 6 000 mAh….” Ještě že jsme se nedočetli, že vzhledem ke gigantickému 7,2″ AMOLED displeji dostal gigantickou baterii 6 000 mAh 😀 To bych se smál ještě teď.

Comments are closed.