Honor oznámil strategické partnerství s Microsoftem

Honor oznámil partnerství s Microsoftem, představí první notebook s Windows 11

  • Populární výrobce chytrých telefonů uzavřel partnerství se společností Microsoft
  • V září ukáže notebook MagicBook V 14 se systémem Windows 11
  • Společně s Microsoftem zahájí práce na vývoji umělé inteligence

Po otevření první centrály pro střední a východní Evropu Honor oznámil expanzi strategického partnerství s Microsoftem a otevření nové pobočky v Shenzhenu. Obě technologické společnosti plánují společně úzce spolupracovat na vývoji umělé inteligence v koncových zařízeních a vytváření nových strategií podporující vizi „1+8+N“. Kromě toho byl oznámen nový notebook MagicBook V 14 s předinstalovaným operačním systémem Windows 11.


Nepřehlédněte: Honor je zpět! V Praze otevřel první centrálu pro střední a východní Evropu


Honor MagicBook V 14 bude první přenosný počítač s Windows 11

Honor uvedl, že má v plánu integrovat cloud Microsoftu a technologii umělé inteligence do svých nových produktů, stejně tak se chystá zapojit také třeba chytrého asistenta YOYO nebo navazující vychytávky, asistenta pro cestování s využitím umělé inteligence nebo překladač. Konkrétnější už ale podnik nebyl.

S nadcházejícím uvedením nového portfolia chytré domácnosti Honor Smart Life, které proběhne 26. září, by mělo dojít k oficiálnímu představení MagicBooku V 14, jednoho z prvních notebooků vybavených Windows 11. Nový MagicBook V14 se zařadí do řady přenosných počítačů, která slavila úspěch i u nás. Například u prodejce Datart byl MagicBook druhým nejprodávanějším notebookem vůbec.

HonorNové logo Honor
Nové logo Honor | foto: FONETECH.CZ

Chytrá domácnost

Obrovský potenciál chytré domácnosti láká mnoho značek k tomu, aby nabízely zákazníkům rozličná řešení, jak jednodušeji propojit všechna zařízení v jejich životě. Honor má svou vlastní strategickou vizi „1+8+N“, aby dokázal pokrýt produkty pro všechny možné scénáře. Hlavním cílem je vylepšování umělé inteligence a využívání mobilních telefonů jako primárního zařízení pro cokoli, propojení s dalšími produkty jako notebooky, chytré obrazovky, tablety, nositelná elektronika (hodinky, fitness náramky), bezdrátová sluchátka nebo třeba i Wi-Fi router.

Total
0
Shares