Honor otevřel v Praze první centrálu pro střední a východní Evropu

Honor je zpět! V Praze otevřel první centrálu pro střední a východní Evropu

  • Honor otevřel v Praze první centrálu pro střední a východní Evropu
  • Oficiálně odstartoval novou éru po změně majitele
  • Huawei značku Honor prodal v listopadu roku 2020

Před necelými deseti měsíci se stal Honor samostatnou společností. Symbolicky pro Českou republiku, přesně v den výročí sametové revoluce, 17. listopadu 2020. Od té doby podnik mobilizoval zdroje a v posledních měsících ukázal, že je v plné síle zpět. Mezi mnohými zákazníky stále populární brand zažívá globální comeback a expanduje po celém světě. Důkazem toho je mimo jiné i to, že v Praze v úterý 14. září otevřel vůbec první centrální pobočku pro celý region střední a východní Evropy.


Nepřehlédněte: Honor: 5 důvodů, proč český trh obrátí vzhůru nohama


Huawei prodal značku Honor před rokem

V Honoru momentálně pracuje přes 10 000 zaměstnanců, kteří pokrývají celé spektrum procesu produktu od vývoje až po uvedení na trh. Značka také výrazně zainvestovala do center pro výzkum a vývoj (R&D), v tuto chvíli disponuje celkem čtyřmi takovými vývojovými centry a více než 100 laboratořemi po celém světě. Firma během posleních měsíců podala také přes 5 500 patentových žádostí a rychle navázala strategická partnerství s více než 30 světovými špičkami v oboru.

Honor otevřel v Praze první centrálu pro střední a východní Evropu
Honor otevřel v Praze první centrálu pro střední a východní Evropu | foto: FONETECH.CZ

Honor má v Česku silnou pozici

Honor má dlouhodobě silnou pozici nejen globálně, ale také na českém a slovenském. Nedávno firma odstartovala prodej hned dvou řad telefonů s excelentní výbavou (Honor 50 a Honor Magic3, pozn. red.). Už brzy se můžeme těšit na uvedení nových prémiových novinek i v České republice a na Slovensku.


Nepřehlédněte: Honor Magic3 oficiálně: Snapdragon 888+, systém Turbo X a Google služby


HONOR otevřel v Praze první centrálu pro střední a východní Evropu
HONOR otevřel v Praze první centrálu pro střední a východní Evropu | foto: FONETECH.CZ

„Prošli jsme dvěma náročnými roky a ustáli jsme je se ctí, i díky nepřestávající podpoře našich fanoušků, věrných zákazníků i podpoře médií. Dnes stojíme na novém startu a už teď zaznamenáváme první úspěchy s našimi nedávno globálně uvedenými novinkami, které netrpělivě očekávají i fanoušci tady v České republice a na Slovensku. Mohu prozradit, že už brzy vyslyšíme jejich přání a mají se na co těšit,“ uvedl CEO Honoru pro střední a východní Evropu Alex Wang.

Total
7
Shares