Pozvánka společnosti Honor na premiéru modelu Magic3

Honor Magic3 se inspiruje magickou hodinou

  • Honor v řadě Magic3 nasadí nový Snapdragon 888+ 
  • Kromě toho nebudou chybět ani Google služby
  • Tisková konference je naplánována na první polovinu srpna

Globální tisková konference společnoti Honor, na kterou se moc těšíme, proběhne už 12. srpna. Výrobce tak pomalu přikládá pod kotel a dávkuje nám další zájímavé informace o nových smartphonech. Tentokrát firma na panelové diskusi vedené agenturou Reuters odhalila design dlouho očekávaného mobilu Magic3, když ukázala oficiální zadní kryt. Později také prostřednictvím svého šéfa George Zhaa dodala, že vzhled zadní strany vycouvacího telefonu je inspirovaný přírodním jevem, dobře známým mezi fotografy, tzv. magickou hodinkou.

Těšíte se na nové honory? Dejte nám vědět v komentářích!

Kryt pro chytrý telefon Magic3
Kryt pro chytrý telefon Magic3 | foto: Honor

Původní zpráva z 23.7 (11:20)

Blíží se globální premiéra nových Honorů 50 a také smartphonu Magic3, který bude unikátní svou vysouvací konstrukcí. Jak bude tento technologicky vybroušený klenot vypadat předčasně prozrazuje video, které se objevilo na oficiálním twitterovém profilu společnosti Honor.

V něm šéf firmy, George Zhao, vysvětluje, odkud Honor čerpal inspiraci pro barevné varianty telefonu s označením Blue Hour a Golden Hour. Tisková konference Honoru se uskuteční ve čtvrtek 12. srpna a bude streamována živě, takže se na ni bude moci podívat úplně každý.

Původní článek z 16.7 (10:08)

Už 12. srpna dojde ke globální premiéře řady chytrých telefonů Honor 50. V uplynulých hodinách pak byla potvrzena další očekávaná novinka. Během speciální keynote se dočkáme i smartphonu Magic3, v jehož výbavě bychom se měli dočkat vůbec nejvýkonnějšího současného procesoru Snapdragon 888+.


Psali jsme: Datamanie je zpět! O2 nabízí 100 GB dat za 300 Kč bez závazku


Na příchod nového Magicu3 nás upozornilo samotné české zastoupení společnosti Honor, které nás pozvalo na speciální stream. Připomeňme, že celá akce vypukne ve čtvrtek 12. srpna ve 13:30 středoevropského letního času. Nezbývá než konstatovat, že Honor je konečně zpět, protože jak  sérii Honor 50, tak i Magic3 se objeví nezbytné Google služby.

Honor Magic3 jde svou cestou

Od loňského listopadu je Honor samostatná značka. Pokud si pamatujete, na Huawei se osamostatnil 17. listopadu 2020, takže je nezávislý teprve něco málo přes půl roku. Jeho nový majitel, konsorcium čínských distributorů a lokální vlády v Šen-čenu, nezískal jen značku, ale také kompletní vývoj, pracovníky, marketing, distribuci a tak dále. A firmě už se začíná dařit, jak ukázaly nedávné hospodářské výsledky.  Z globálního pohledu má Honor velké ambice dohnat ztráty způsobené americkým embargem i získat část podílu Huaweie.

Pozvánka společnosti Honor na premiéru modelu Magic3
Pozvánka společnosti Honor na premiéru modelu Magic3
Total
334
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..