Pozvánka společnosti Honor na premiéru modelu Magic3

Honor Magic3 bude mít mimořádný fotoaparát se 100x zoomem

  • Honor Magic3 dostane prvotřídní fotoaparát
  • Periskopická kamerka poskytne nevídaný 100× zoom
  • V telefonu se představí také nový procesor Snapdragon 888+ 

Do premiéry nové řady chytrých telefonů Honor Magic3 zbývají už jen dny. Nyní jsme konečně získali ucelený pohled na fotomodul hlavního fotoaparátu. Už delší dobu víme, že smartphone na zadní straně bude mít hned pětici foťáků, ale dosud se nevědělo, jak bude fotomodul uspořádán, byť indícií nám mohlo být to, že Honor neustále zdůrazňoval inspiraci tzv. magickou hodinkou, kterou zná každý fotograf. Fotomodul Magicu3 tedy bude celkem nepřekvapivě kruhový a mimo jiné jeho snímek prozradil i jeden důležitý údaj – schopnosti přiblížení periskopické kamerky, která nabídne stonásobný digitální zoom.

Fotoaparát telefonu Honor Magic3
Fotoaparát telefonu Honor Magic3 | foto: Weibo

Původní článek z 5.8 (11:15)

Čas se neúprosně krátí a už jen dny nás dělí od globální premiéry chytrého telefonu Honor Magic3. Očekávaný model se nyní objevil v databázi populárního benchmarku AnTuTu, který potvrdil nasazení čipové sady Snapdragon 888+ od Qualcommu. Testována byla varianta smartphonu s 12 GB operační paměti (LPDDR5), 512GB úložištěm (typ UFS 3.1) a displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Honor Magic3 dosáhl výsledku 749 223 bodů, což je méně než běžně dosahují telefony se Snapdragonem 888. Podle všeho se tak jednalo o předprodukční vzorek smartphonu s uškrcenými takty a prodejní varianta na tom s výkonem jistě bude lépe. Za znímku stojí také skutečnost, že AnTuTu eviduje model ELZ-AN20, zatímco další benchmarkovací platforma – Geekbench 5, kde už se nový Honor také objevil, uváděla označení ELZ-AN10.

Honor Magic3 se objevil v testu AnTuTu
Honor Magic3 se objevil v testu AnTuTu | foto: Weibo

Šéf Honoru, George Zhao, hovoří o inspiraci tzv. magickou hodinkou.

Původní článek z 3.8 (10:00)

Na mikroblogu Weibo se objevil krátký rozhovor s šéfem Honoru, ve kterém CEO společnosti, George Zhao, mluví o budoucnosti a nastiňuje, co všechno firma v následujících měsících představí. V záběru se objeví nakonec i zbrusu nový telefon Magic3. A přestože je ukryt ve speciálním pouzdře, aby jeho finální design neunikl ještě před premiérou (ta se uskuteční 12. srpna), tak můžeme spatřit pět fotoaparátů na zadní straně uspořádaných do tvaru písmena M (tři jsou ve spodní a dva v horní řadě).

Goerge Zhao
Goerge Zhao, CEO Honoru | foto: vlastní

Původní článek z 27.7 (15:15)

Globální tisková konference společnoti Honor, na kterou se moc těšíme, proběhne už 12. srpna. Výrobce tak pomalu přikládá pod kotel a dávkuje nám další zájímavé informace o nových smartphonech. Tentokrát firma na panelové diskusi vedené agenturou Reuters odhalila design dlouho očekávaného mobilu Magic3, když ukázala oficiální zadní kryt. Později také prostřednictvím svého šéfa George Zhaa dodala, že vzhled zadní strany vycouvacího telefonu je inspirovaný přírodním jevem, dobře známým mezi fotografy, tzv. magickou hodinkou.

Těšíte se na nové honory? Dejte nám vědět v komentářích!

Kryt pro chytrý telefon Magic3
Kryt pro chytrý telefon Magic3 | foto: Honor

Původní zpráva z 23.7 (11:20)

Blíží se globální premiéra nových Honorů 50 a také smartphonu Magic3, který bude unikátní svou vysouvací konstrukcí. Jak bude tento technologicky vybroušený klenot vypadat předčasně prozrazuje video, které se objevilo na oficiálním twitterovém profilu společnosti Honor.

V něm šéf firmy, George Zhao, vysvětluje, odkud Honor čerpal inspiraci pro barevné varianty telefonu s označením Blue Hour a Golden Hour. Tisková konference Honoru se uskuteční ve čtvrtek 12. srpna a bude streamována živě, takže se na ni bude moci podívat úplně každý.

Původní článek z 16.7 (10:08)

Už 12. srpna dojde ke globální premiéře řady chytrých telefonů Honor 50. V uplynulých hodinách pak byla potvrzena další očekávaná novinka. Během speciální keynote se dočkáme i smartphonu Magic3, v jehož výbavě bychom se měli dočkat vůbec nejvýkonnějšího současného procesoru Snapdragon 888+.


Psali jsme: Datamanie je zpět! O2 nabízí 100 GB dat za 300 Kč bez závazku


Na příchod nového Magicu3 nás upozornilo samotné české zastoupení společnosti Honor, které nás pozvalo na speciální stream. Připomeňme, že celá akce vypukne ve čtvrtek 12. srpna ve 13:30 středoevropského letního času. Nezbývá než konstatovat, že Honor je konečně zpět, protože jak  sérii Honor 50, tak i Magic3 se objeví nezbytné Google služby.

Honor Magic3 jde svou cestou

Od loňského listopadu je Honor samostatná značka. Pokud si pamatujete, na Huawei se osamostatnil 17. listopadu 2020, takže je nezávislý teprve něco málo přes půl roku. Jeho nový majitel, konsorcium čínských distributorů a lokální vlády v Šen-čenu, nezískal jen značku, ale také kompletní vývoj, pracovníky, marketing, distribuci a tak dále. A firmě už se začíná dařit, jak ukázaly nedávné hospodářské výsledky.  Z globálního pohledu má Honor velké ambice dohnat ztráty způsobené americkým embargem i získat část podílu Huaweie.

Pozvánka společnosti Honor na premiéru modelu Magic3
Pozvánka společnosti Honor na premiéru modelu Magic3
Total
1
Shares