Watch ES

Honor hledá testery pro svou další novinku, fitness hodinky Watch ES

  • Honor hledá testery lifestylových hodinek Watch ES
  • Potom na ně nabídne slevu

Zajímáte se o nové technologie? Honor opět hledá testery. Tentokrát pro fitness hodinky Watch ES s až  desetidenní výdrží baterie a 95 sportovními režimy. Program startuje dnes a výrobce vybere až 20 testerů, kteří rozhodně neodejdou s prázdnou.

Otestujte mezi prvními fitness hodinky Watch ES

Díky dotykovému displeji AMOLED, řadě přizpůsobitelných ciferníků i velkému výběru barevných silikonových řemínků jsou hodinky Watch ES zajímavým módním a chytrým doplňkem pro každý styl a příležitost.

Obsahují 12 animovaných simulací tréninkových kurzů a až 44 animovaných pohybových cvičení, které přesně demonstrují, jak správně cvičení provádět.

Honor Watch ES
Honor akce | foto: Honor

20 vybraných testurů se může těšit na lákavé odměny

Každý z testerů získá po úspěšném dokončení projektu voucher v hodnotě 500 Kč na právě nákup fitness Watch ES. Ti nejaktivnější se pak můžou těšit na bonusovou odměnu, bezdrátová sluchátka Magic Earbuds s hybridním potlačením okolního hluku.

Pozor! Přihlásit do testování sse můžete jen do 22. října.

Total
1
Shares
1 komentář
  1. O testování jsem četl na fcb a líbí se mi tahle aktivita Honoru. Do výběru testerů jsem se přihlásil, protože bych nové hodinky rád vyzkoušel a pokud bych k nim získal i sluchátka, bylo by to super!

Comments are closed.