Watch GS Pro

Honor hledá testery hodinek Watch GS Pro. Odměna vás nemine

  • Honor hledá testery outdoorových hodinek Watch GS Pro
  • Potom na ně nabídne slevu

Máte rádi Honor a neuteče vám nic ze světa nových technologických vychytávek? Firma právě teď dává šanci otestovat novinku, své vůbec první outdoorové hodinky Watch GS Pro s až 25denní výdrží baterie nebo GPS navigací zpáteční cesty, ještě než se oficiálně objeví v prodeji.

Program se otevírá pro 20 testerů a ti rozhodně neodejdou s prázdnou. Kromě malých dárků si odnesou také slevových voucher na nákup hodinek Watch GS Pro v hodnotě 1 500 Kč. Pozor! Přihlášky běží jen do 15. října.

Otestujte outdoorové hodinky Watch GS Pro

Watch GS Pro
Watch GS Pro | foto: Honor

Vůbec první outdoorové hodinky od Honoru prošly 14 vojenskými testy a získaly tak certifikaci MIL-STD-810G. Zaručují odolnost proti teplotním změnám, vlhkosti, nadmořské výšce, solné mlze a dalším.

Navíc vydrží až 25 dní na jedno nabití a podporují více než 100 režimů cvičení včetně nově navrženého režimu lyžování. Hodí se také GPS navigace zpáteční cesty. Ocení je nejen dobrodruzi, vrcholoví sportovci, ale i ti, co si rádi udělají třeba jen procházku přírodou.

20 vybraných testurů se může těšit na lákavé odměny

Každý z testerů získá po úspěšném dokončení projektu voucher v hodnotě 1 500 Kč na nákup Watch GS Pro. Ti nejaktivnější testeři se pak můžou těšit na bonusovou odměnu, bezdrátová sluchátka Magic Earbuds s hybridním potlačením okolního hluku.

Do programu se registrujte na webových stránkách Honoru.

Total
1
Shares
2 komentářů
  1. Nikdy jsem chytré hodinky neměla, takže bych si na testování netroufla. Ale určitě si počkám, až tu budou recenze, protoze se mi tyhle GS Pro fakt líbí a ráda bych si je koupila. Když je otestujete dost rychle, dokonce bych mohla stihnout i tu akci se sluchátky haha tak šup šup

Comments are closed.