Honor hledá testery a startuje prodej notebooků MagicBook a sluchátek Magic Earbuds

Máte rádi Honor a těšíte se na každou novinku? Technologický brand právě hledá až 15 testerů pro horké novinky na trhu, notebook MagicBook a bezdrátová sluchátka s potlačením okolního šumu Magic Earbuds. Oba produkty dnes startují prodej na českém a slovenském trhu exkluzivně jen u prodejce Datart.cz nebo Datart.sk.

Honor hledá testery novinek na trhu

Společnost Honor hledá testery svých nových produktů. Právě teď jsou k mání na otestování poslední přírůstky v rodině značky, tedy výkonný MagicBook a bezdrátová sluchátka Magic Earbuds. Výrobce plánuje do testování zapojit až 15 zájemců.

Odměny za testování novinek zaručeny

Po ukončení testování navíc bude mít každý z testerů možnost získat slevový voucher v hodnotě 2 000 Kč na nákup notebooků MagicBook 14 a 15. Bezdrátová sluchátka Magic Earbuds získá každý tester jako dárek v rámci testovacího programu. Registrace na nábor testerů probíhají právě na webových stránkách značky: Registrace k testování produktů.

Honor hledá testery | foto: Honor

Počítače plné technologií

Displej počítačů MagicBook 14 a 15 nabízí neznatelné rámečky a rozlišení Full HD, tedy 1920 × 1080 pixelů. Pracovní tempo udávají procesory AMD Ryzen 5 a další výbava čítá 8 GB operační paměti a 256GB nebo 512GB solid-state disk (SSD). V oblasti konektivity nabízejí počítače konektory HDMI, USB 3.0, USB 2.0 a také port USB-C, přes který je můžete nabíjet nebo připojit k monitoru

Honor novinky | foto: Honor

Nové MagicBooky přichází i se zajímavou vyskakovací kamerou, která je diskrétně schovaná uprostřed klávesnice. Uživatelé mohou jednoduše zmáčknout tlačítko v klávesnici a kamerka vyskočí. Navíc mají laptopy také tlačítko pro zapnutí v podobě otisku prstu.

Sluchátka pro sport i do metra

K dostání od dnešního dne jsou také sluchátka Magic Earbuds, která kombinují technologii Hybrid Active Noise Cancelling s bezpečným tréninkem během jakékoli cvičení. Vestavěný trojitý mikrofon se přizpůsobuje při potlačování jakýchkoli zvuků a ruchů, což zaručuje výbornou kvalitu zvuku při telefonování.

zdroj: Honor

Total
3
Shares
1 komentář

Comments are closed.