Honor Talents

Honor hledá nové talenty v celosvětové soutěži. Hraje se o 2 miliony korun

  • Startuje druhý ročník designerské soutěže Honor Talents
  • Hraje se o peněžité odměny v hodnotě víc jak za 2 000 000 korun
  • Přihlásit se můžete do 31. srpna

Až do konce prázdnin (31. srpna) se mohou všichni kreativci přihlásit do celosvětové soutěže Honor Talents 2021. Známý výrobce elektroniky aktuálně hledá tvůrce v různých kategoriích: např. tapety, tematické koncepty či kreativní design chytrých hodinek. Hraje se o peněžité odměny v hodnotě víc jak za 2 000 000 korun nebo pozvánku do globálního designérského týmu Honoru! Přihlašovat se můžete do 21. sprna 2021 na webu společnosti.


Psali jsme: Jak to bude s aktualizacemi starších mobilů Honor?


Honor Talents znovu otevírá dialog o propojení technologií a sehraného designu

Jde o již druhou edici celosvětové talentové soutěže Honor Talents, kde výrobce hledá propojení zajímavých tvůrců a nových technologií, tento rok s podtitulem „Beauty Is All That You See“ (Krása je ve všem, co vidíte).

Přihlášky do 1. kola běží do 21. srpna 

Své nápady a talentové práce můžete přihlásit až do konce srpna na webu: https://www.hihonor.com/honor-talents/en/

Odborná porota vybere finalisty do konce září. Honor odmění celkem 69 soutěžících! Soutěžící z Číny získají odměnu v čínských juanech. Soutěžící z ostatních zemí pak získají výhru v amerických dolarech podle aktuálního kurzu.

Honor Pass

Každý soutěžící získává automaticky tzv. Honor Pass, který je v případě zájmu soutěžícího přímou vstupenkou a pozvánkou na interview do globálního designerského týmu.

Total
0
Shares