Honor Earbuds 2 Lite

Honor Earbuds 2 Lite: nízká cena, maximální výdrž a ANC

  • Honor představil bezdrátová sluchátka Earbuds 2 Lite
  • Vynikají dlouhou výdrží, funkcí ANC a nabízí i speciální funkci pro mobilní hráče

Společnost Honor uvádí na trh nová bezdrátová sluchátka Earbuds 2 Lite True Wireless Stereo (TWS), která se časem objeví i na českém trhu. Ve výbavě mají aktivní potlačení okolního hluku (ANC) i pokročilé připojení. To vše doplňuje příjemný ergonomický design a především dlouhá výdrž.


Psali jsme: Honor pracuje na skládacím telefonu, okopíruje Samsung a Huawei?


Honor Earbuds 2 Lite s dlouhou výdrží baterie

V každém ze sluchátek s poměrně masivním stonkem se nachází 55mAh baterie, které zaručí až 10 hodin nepřetržitého poslechu hudby na jediné nabití. To je parádní hodnota, ale tím to zdaleka nekončí. Dále Honor totiž uvádí až 32 hodin přehrávání hudby a až 20 hodin telefonování s využitím nabíjecího pouzdra.

Nové Honor Earbuds 2 Lite mají ve výbavě také rychlé nabíjení, až 40 % nabití tak dosáhnete jen v pár minutách. Ve výbavě najdeme i užitečný režim Dosahu, který zajistí, že uslyšíte, co se děje kolem vás i bez vyjmutí sluchátek z uší. Aktivujte jej jednoduše stisknutím sluchátka na pár sekund.

Honor Earbuds 2 Lite
Earbuds 2 Lite | foto: Honor

Aktivní potlačení hluku pro nerušený zážitek z poslechu

Pro kvalitní zvukový přednes jsou sluchátka vybavena 10mm měniči a dvěma mikro silikonovými mikrofony s elektro-mechanickým systémem (MEMS). Earbuds 2 Lite kombinují tradiční technologii potlačení hluku a hloubkovou neutrální síť (DNN). V kombinaci s duální technologií proti větru dokáží sluchátka extrahovat zvuk volajícího a optimalizovat tak hovor i za horších okolních podmínek. Protistranu byste tak měli vždy slyšet čistě.

Sluchátka cílí i na hráče. Honor Earbuds 2 Lite automaticky využívají režim menší prodlevy připojení při hraní her, zaujmout by tak mohly i mobilní pařany. Připojení obstarává, jak jinak, technologie Bluetooth 5.2.

Cena

Earbuds 2 Lite přichází se třemi velikostmi flexibilních silikonových špuntů v základním balení, aby si mohl vybrat opravdu každý. Sluchátka budou dostupná v barevném provedení Glacier White nebo Midnight Black. Jejich česká cena nebyla zatím zveřejněna, ale očekáváme, že nebude vysoká. V Malajsii se sluchátka prodávají v přepočtu za 1 700 korun.

Total
6
Shares