Honor X20 Max

Honor chystá monstrózní telefon s obřím displejem

  • Honor před třemi týdny představil vlajkovou řadu Magic3
  • Ta láká na skvělý fotoaparát a pořádnou porci výkonu
  • V chystání je však další novinka, známe detaily!

Honor se po osamostatnění od Huaweie vyvázal z amerického embarga a vyhlíží světlé zítřky. V půli srpna firma potvrdila, že se s ní do budoucna musí počítat. Na speciální virtuální konferenci představila řadu telefonů Magic3, která čítá tři modely: Magic3, Magic3 Pro a Magic3 Pro+. Všechny spojuje vysoký výkon a špičkový fotoaparát.


Nepřehlédněte: Honor pod palbou! V USA mu hrozí ban


Honor X20 Max
Bude obří telefon vypadat právě takhle?

Honor X20 Max – Telefon nebo tablet?

A podle aktuálních zpráv, které zazněly z Číny, značka chystá další horké želízko v ohni. Zatímco na domácím trhu už jsou vesele k mání i další dva cenově dostupnější smartphony série X20 (k nám se s největší pravděpodobností nedostanou), Číňan prý momentálně maká na “třetím do party”.

Měl by se jmenovat Honor X20 Max a bude to opravdu “monstr” telefon. Nabídne totiž gigantický 7,2″ AMOLED displej a baterii s nadstandardní kapacitou 6 000 mAh. O výkon se údajně postará vysokooktanový procesor Dimensity 1100 s podporou 5G, špitá se o 6 nebo 8 GB RAM a minimálně 128 GB vnitřní paměti.

Kolem dalších specifikací panují otazníky; to platí jak pro rychlost nabíjení, tak sestavu fotoaparátů a konektivitu. O dalším průběhu vás budeme samozřejmě informovat.

Total
1
Shares