HONOR 60

HONOR 60 dorazí co nevidět. Známe vzhled, specifikace i datum představení (update)

  • Čínský brand se vrací ve velkém stylu
  • Nedávno uvedený HONOR 50 doplní novinka
  • HONOR 60 bude výkonnější a lepší

Update 26. 11. v 9:40

HONOR 60 se představí už 1. prosince. A protože premiéra je už doslova za dveřmi, sociální sítě a nejen je zaplavuje spousta nových fotografií. Přinášíme vám fotky, které se objevily na YouTube. Změna designu se samozřejmě nekoná. Novinka bude jen blyštivější, což dokazují i drobné třpytivé flitry na zádech.


Update z 23. 11. v 8:30

Tak už to není žádné „tájo“. Nově známe i vzhled očekávané novinky HONOR 60, jak se můžete ostatně přesvědčit sami při pohledu na titulní promo fotografii, která provází aktuální kampaň. Design bude veskrze stejný, tak jen doufejme, že výbava stejně jako cena budou stát za to.


Původní info z 22. 11. 2021

HONOR 50 (recenze), nejnovější telefon střední třídy, představuje po menší pauze zdařilou vstupenku na český trh. Obecně telefonu totiž vůbec nic nechybí. Čelní ploše dominuje velký 6,57″ Full HD+ OLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí, v útrobách tepe výkonný procesor Snapdragon 778G, potěší dostatek RAM i vnitřní paměti.

K zahození není ani 4 300mAh baterie s podporou rychlého 65W kabelového nabíjení, odladěné uživatelské prostředí postavené na operačním systému Android 11 s Google službami nebo velký 108Mpx fotoaparát.


Nepřehlédněte: HONOR 60 dostane speciální noční režim (aktualizováno)


HONOR 60 už za týden

A jak už dobře víte, čínský podnik chystá nástupce. Ne v dohledné době, ale rovnou za týden. Už 1. prosince představí HONOR 60. Znovu vsadí na osvědčený vzhled, signifikantní fotomodul se dvěma kruhy, nově však u výbavy přitlačí na pilu.

Dočkat bychom se měli tří modelů: základní varianty, odlehčeného SE a vrcholné verze Pro. Ta láká na pět zadních fotoaparátů, skvělý 120Hz displej, 4 500mAh baterii s podporou 100W nabíjení, a hlavně po čertech rychlý procesor Snapdragon 870.

Total
0
Shares