HONOR 50

HONOR 60 dostane speciální noční režim (aktualizováno)

  • HONOR se připravuje na příchod nových telefonů řady HONOR 60
  • V následujících týdnech dorazí HONOR 60 SE, HONOR 60 a HONOR 60 Pro
  • Všechny nabídnou rychlé nabíjení baterie a HONOR 60 Pro dokonce pět fotoaparátů

Aktualizováno 20.11 (12:15)

Už pouhé dva dny nás dělí od premiéry nové řady chytrých telefonů HONOR 60. Termín tiskové konference prozradil na mikroblogu Weibo sám šéf společnosti George Zhao a nádavkem, aby nás pořádně navnadil, přihodil tři fotografie. Ty lákají na přítomnost speciálního nočního režimu.

 

Aktuálně na českém trhu ve vyšší střední třídy najdete najdete velice zajímavý model v podobě HONORU 50. Že se populární brand po odtržení od Huawei vrací na scénu, a to v plné parádě, nasvědčují další informace.


Nepřehlédněte: HONOR 50 RECENZE: Velký návrat z embarga s Googlem


Podle zasvěcených zdrojů, kteří o všem, co se v HONORU děje, vědí z první ruky, firma během několika málo následujících týdnů představí novou řadu HONOR 60. Ta by zpočátku měla obsahovat tři různé verze s označením HONOR 60 SE, HONOR 60 a HONOR 60 Pro.

Dorazí HONOR 60 ještě letos?

O výbavě nových smartphonů toho zatím moc neuniklo. Nejlevnější HONOR 60 SE má mít baterii s podporou 40W kabelového nabíjení, kdežto HONOR 60 pozvedne výkon nabíjení na 60 W a vrcholné provedení HONOR 60 Pro dokonce až na 100 W.

HONOR 60
Do prodeje se chystá HONOR 60 | foto: Weibo

Pořádný výkon i 5G

Nejlépe vybavený HONOR 60 PRO na tom nebude špatně ani výkonnostně. Pohánět ho má totiž špičková čipová sada Snapdragon 870 od Qualcommu s podporou 5G a na zádech nabídne telefon hned pětici fotoaparátů. Energii bude slibně vypadající kousek čerpat z akumulátoru s kapacitou 4 500 mAh.

Total
0
Shares