Snapdragon 778G

Honor 50 dostane nový procesor Snapdragon 778G

  • Společnosti Honor a Qualcomm ohlásily vznik strategického partnerství
  • Nový procesor Snapdragon 778G se objeví v připravovaném telefonu Honor 50

Značka Honor oznámila zahájení úzké spolupráce se společností Qualcomm. Ta včera oficiálně představila novou čipovou sadu Snapdragon 778G, která se v dohledné době objeví v telefonech Xiaomi, Motorola či Realme. K této trojici se připojí i Honor, který nyní v tiskové zprávě potvrdil, že se brzy můžeme těšit na jeho novinky právě s tímto procesorem. Už dříve na internet uniklo, že nový hardware bude slavit premiéru v modelu Honor 50.


Psali jsme: Zmrazili jsme chytrý náramek Honor Band 6. Přežije minus 22 stupňů Celsia?


„Jako globální technologická značka Honor vyvinul silné portfolio partnerů z předních výrobců v odvětví, které potvrzuje i právě uzavřené partnerství se společností Qualcomm,“ uvedl George Zhao, CEO Honoru, na sumitu Qualcomm Tech Day.

Honor 50
Honor 50 | foto: weibo

Honor 50 nebude žádné ořezávátko

Nový Honor 50 by měl patřit mezi velmi dobře vybavené smartphony na trhu. V jeho výbavě se očekává 6,79palcový AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí, napevno zabudovaná baterie článku 4 400 mAh a také 66W drátové nabíjení a 50W bezdrátové nabíjení.

Na zadní straně udělá parádu oválný modul fotoaparátů s dvojicí výrazných kruhů. V horním se se bude nacházet hlavní snímač s 50Mpx rozlišením, zatímco spodní se stane domovem pro 50Mpx periskop pro kvalitní zoom (přiblížení) a ultraširokoúhlý fotoaparát s 13 Mpx.

Premiéra Honoru 50 je na spadnutí. Zahraniční zdroje uvádí, že proběhne ještě v květnu.

Total
1
Shares