Zmrazili jsme chytrý náramek Honor Band 6. Přežije minus 22 stupňů Celsia?

  • Náramek má dlouhou výdrž a velký AMOLED displej
  • Změří srdeční tep i hladinu kyslíku v krvi (SpO2), je voděodolný
  • Zvládne bez úhony dlouhodobý pobyt v mrazu?

Honor Band 6 je aktuálně jedním z nejlepších chytrých náramků, které můžete pořídit. Za parádní cenu nabízí velký AMOLED displej, celkem 96 režimů pro cvičení, voděodolnost či dvoutýdenní výdrž.


Psali jsme: Recenze Honor Band 6: Skvělý chytrý náramek za pár babek!


Náramek ovládáte standardně, tedy pomocí dotykových gest na obrazovce nebo přes tlačítko na boku pouzdra. Díky velké obrazovce se letošní zástupce série Band posouvá směrem ke kategorii chytrých hodinek, což je jen dobře. Displej má pěkné rozlišení 368 × 194 px, úhlopříčku 1,47 palce a dokáže se maximálně rozzářit na 450 nitů. Je proto krásně čitelný i za přímého slunce.

Honor Band 6 je všestranný parťák

Náramek změří vedle vcelku obvyklých hodnot, jako jsou kroky a ušlá vzdálenost, také tepovou frekvenci (průběžně) a hodnotu okysličení krve SpO2, byť v tomto případě už měření musíte vyvolat manuálně.

Řemínek Band 6 je silikonový a dá se snadno vyměnit (video, jak na to, najdete na našem Youtube kanálu). Jinak Honor Band 6 je samozřejmě utěsněný proti vniknutí vody do tlaku pěti atmosfér. Vydrží tak bez problémů nechtěnou koupel a také si s ním můžete jít třeba zaplavat.

Přežije mrazivé mučení?

Voda nepředstavuje problém. Ale co s funkčností náramku udělá mráz? Co se stane, pokud Band 6 vložíte do nádoby s vodou a tu necháte zmrazit na kost? Honor na svých stránkách uvádí, že optimální teploty pro fungování náramku se drží mezi -10 a +45 stupni Celsia. V našem mrazáku byla podstatně větší zima – teplota dosahovala -22 stupňů Celsia. Přežil Honor Band 6 mrazivou mučírnu? Více se dozvíte ve videu:

Total
1
Shares