Only Fans, umělá inteligence, AI

Holky z OnlyFans možná přijdou o práci. Konkurují jim totiž dokonalé modelky, které neexistují

  • Tvůrcům na OnlyFans začala růst konkurence
  • Umělá inteligence totiž dokáže zázraky

Na první pohled vypadají tyto fotografie zcela normálně. Jsou na nich mladé, usměvavé ženy, které se očividně baví. Ale čím déle se na ně díváte, tím více máte pocit, že něco není v pořádku. Ve skutečnosti tyto dívky totiž neexistují, vygenerovala je umělá inteligence.


Nepřehlédněte: Tyto ženy neexistují: Na první pohled vypadají normálně, po chvíli ale zjistíte, že nahánějí strach


Nástup umělé inteligence mnohé překvapil. Super efektivní nástroje, jako Dall-E nebo Midjourney, dokážou zázraky. Do programů stačí zadat textový popis a stroje za několik sekund nakreslí obrázek, který je často k nerozeznání od reality.

OnlyFans modelky

AI umí naklonovat lidský hlas, nakreslit konec světa a teď na požádání vytvoří například i modelky z OnlyFans, které budou vypadat přesně podle vašich představ.

Pokud to nevíte, OnlyFans je online platforma, kde uživatelé platí za fotografie, videa nebo živé přenosy tvůrců. Tito tvůrci se z velké části zabývají tvorbou obsahu pro dospělé.

Vystupují zde tedy převážně ženy, které se rozhodly zpeněžit svou atraktivitu, stručně řečeno. Nyní se však zdá, že by mohl jejich byznys zažít těžké chvíle.

Umělá inteligence u diváků zabodovala

Na oblíbené platformě se totiž začaly objevovat příspěvky stejného typu, které jsou však vytvořeny umělou inteligencí. Majitel twitterového účtu s názvem „Heartereum“ přidal na síť několik příspěvků, které ukazují čtyři AI modelky ve spodním prádle.

Pod fotografiemi spoře oděných dívek se okamžitě objevilo mnoho pochvalných komentářů – komentujícím se neexistující holky líbí, nekritizoval je nikdo.

Přijdou o zaměstnání?

Není tedy vyloučeno, že digitální modeling brzy připraví skutečné influencerky a modelky o práci. Ostatně první superstar fashion světa z jedniček a nul už lidstvo zná. Shudu Gram je vycházející hvězda modelingu, která pochází z Jižní Afriky a zájem globálního publika o její služby jen roste.

Malou vadou na kráse je, že jde o tzv. počítačově generovaný obraz (computer-generated image, CGI). Tato žena tedy neexistuje, stejně jako „influencerky“ výše.

Zdroj náhledové fotografie: umělá inteligence (AI), zdroj: Unilad

Total
0
Shares
1 komentář
  1. tak teď už je jen vytisknout na 3D tiskárně a žen nebude potřeba 😀

Comments are closed.