Realme Watch S Pro

Hodinky Realme Watch S Pro: unboxing video a první dojmy

  • Realme Watch S Pro vstupují do prodeje za 3 590 korun
  • Ve výbavě mají GPS, měření tepové frekvence i senzor SpO2
  • Designově vypadají pěkně a nabízejí dlouhou výdrž

Do prodeje se v České republice dostávají nové chytré hodinky Realme Watch S Pro a nevypadají vůbec zle. Jejich výbava nabízí velký AMOLED displej, důležité senzory pro měření srdeční frekvence, okysličení krve nebo spánku a baterii slibující až třítýdenní výdrž.


Psali jsme: Realme 8 Pro RECENZE: 108Mpx foťák a… stačí to?


Moc pěkný displej s podporou Always-On

Hodinky již nějaký ten den testuji, takže se s vámi mohu podělit o první dojmy. Displej Realme Watch S Pro patří k těm lepším, které u chytrých hodinek můžete najít. Je typu AMOLED, má průměr 1,39 palce s rozlišením 454 × 454 pixelů a maximální jas 400 nitů. Na slunci je dobře čitelný a zatím jsem s ním neměl žádný problém.

Automatika jasu displeje je spolehlivá a ani jednou se nestalo, že bych hodinky musel nějak probouzet (třeba zmačknutím tlačítka). Řemínek je vyroben ze silikonu, ale nahradit ho snadno můžete jiným. Jen se při jeho výběru musíte držet údaje šířky 22 milimetrů.

Podporován je šikovný režim Always-On (nepřetržitě zapnutý displej), ten výdrž baterie zkrátí zhruba o týden (z 30 na 20 dní). Nabíjení je řešeno magnetickou kolébkou s koncovkou USB-A a trvá asi hodinu.

V hodinkách běží proprietární systém Realme a je svižný. Na příkazy reaguje okamžitě a v jeho nabídce, která je intuitivní a přehledná, se fakt ztrácet nebudete. Spárování hodinek s mobilem obstarává aplikace Realme Link, která je zatím dostupná jen pro Android, ale verze pro iOS je na cestě.

Někoho by od nákupu Watch S Pro mohla odradit absence lokalizace do češtiny nebo slovenštiny. Mně osobně to nevadí.

Realme Watch S Pro: unboxing

Realme Watch S Pro: zrozeny pro aktivní lidi

Pro sportovce je pak přichystáno 15 programů na cvičení, ale i několik senzorů, které vás při něm ohlídají. Nechybí integrace modulu GPS, takže s hodinkami můžete vyrazit ven bez telefonu. Jestliže vás zajímá podpora NFC, tak o té se výrobce nikde nezmiňuje. Prostě tu NFC není.

Odolnost hodinek zaštiťuje údaj 5 ATM. S Realme Watch S Pro tedy můžete bez obav do bazénu, vany nebo sprchy. Doporučená cena hodinek na českém trhu je stanovena na 3 590 korun včetně DPH.

Recenzi Realme Watch S Pro pro vás právě dokončujeme. Pokud vás něco zajímá, ptejte se pod článkem.

Total
10
Shares