Herní monitory ZOWIE by BenQ XL2546S a XL2746S mají rychlou 240Hz odezvu a technologii DyAc+

  • Oba montory mají rychlé 240Hz displeje
  • Novinkou je technologie DyAc+
  • Součástí je dálkový ovladač S-Switch 

ZOWIE by BenQ, značka produktů pro eSport, uvádí na trh vylepšené herní monitory XL2546S a XL2746S. 240Hz modely nově navíc nabízejí technologii Dynamic Accuracy Plus (DyAc+).

Modely XL2546S a XL2746S plně zrcadlí veškeré specifikace svých předchůdců – nabízejí 24,5palcový, resp. 27palcový TN displej s Full HD rozlišením 1 920 × 1 080 px, vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz a nízkou odezvu 0,5 ms.

Monitory poskytují výbornou ergonomii, která uživateli umožňuje otočení kolem vertikální osy, výškovou stavitelnost, ale také naklopení či otočení obrazovky. Svou ideální pozici si hráč zaznamená pomocí sliderů. Pevnou konstrukci černé barvy doplňují červené prvky.

Otvor v noze monitorů pro organizaci kabelů, odnímatelná clona pro maximální soustředění a dálkový ovladač S-Switch usnadňující orientaci v nastavení jsou zajímavými funkčními elementy. Obě novinky integrují i užitečné herní funkce a technologie.

Jedná se o Black eQualizer upravující kontrast v tmavých místech, tak aby nepřesvítil světlé oblasti, Color Vibrance poskytující 20 přednastavených úrovní sytosti barev, další speciální herní režimy obrazu a technologie pro ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light.

XL2546S | foto: ZOWIE by BenQ

Hlavní konkurenční výhodou je DyAc+, která zajišťuje přesnost zobrazení zejména při pohybu a dodává hráčům vyšší jistotu, že zasáhnou soupeře, nikoli jeho stín.  Alespoň takto DyAc+ popisuje výrobce.

ZOWIE by BenQ XL2546S je dostupný za cenu 13 990 Kč s DPH, zatímco model XL2746S je k dispozici za 16 990 Kč s DPH.

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Telefon používám už druhý den a jsem s výběrem spokojená. S Honorem mám obecně dobré zkušenosti, takže jsem nestřílela od boku. Dobré rozlišení fotoaparátu (obou), všechny aplikace, které potřebuju mi šly taky stáhnout… takže za mě dobrý. Hodně sázím i na baterii, která má mít delší výdrž

Comments are closed.