GTA 6

Hacker vypustil na internet záběry z nového GTA 6. Masivní únik nemá v herním světě obdoby

  • O pořádný rozruch se postaral hacker, který zveřejnil videa z GTA 6
  • Vše nasvědčuje tomu, že jsou pravé. Rockstar proto již začal zametat stopy

Je veřejným tajemstvím, že studio Rockstar připravuje nový díl populární série Grand Theft Auto. Oficiálních informací bylo poskrovnu, vývojáři si zamkli ústa na zámek. Bobříka mlčení nyní ale prolomil neznámý hacker, který na internet nahrál záběry z produkční fáze hry GTA 6. Ty toho prozrazují opravdu hodně a potvrzují velkou část dosavadních spekulací.


Nepřehlédněte: Obluda na nebi: Největší letadlo na světě Roc vystoupalo při testu do rekordní výšky


Hacker propálil informace o GTA 6

Dokážeme si představit, že vývojářům studia Rockstar se teď několik týdnů nebude moc dobře spát. Hacker s přezdívkou teapotuberhacker totiž zveřejnil složku s celkem 90 videoklipy z očekávané hry GTA 6, na které v utajení roky pracují. Videa se následně rozšířila na sociální sítě a YouTube, kde se dál virálně šíří.

Záběry z GTA 6 působí celkem nehotově, což znamená, že se pravděpodobně díváme na alfa verzi. Ale spoustu práce už vývojáři mají za sebou – funkčně vypadají herní mechaniky, jako třeba jízda autem a slušně vymodelované je i prostředí fiktivního města Vice City.

Díky hackerovi bylo navíc potvrzeno, že hra skutečně nabídne dvojici postav, muže a ženy. Mezi nimi bude možné přepínat stejně jako v současném dílu, kde si můžeme zahrát za Michaela De Santu, Trevora Philipse a Franklina Clintona.

Herní svět je v šoku

Umíme si živě představit, jak společnost Rockstar nyní v zákulisí horečně jedná se zástupci sociálních sítí a snaží se únik nějakým způsobem zastavit.

Nebude velkým překvapením, když videa budou mít v online prostoru krátkou životnost a na příslušných platformách brzy dojde k jejich zablokování, ale velikost úniku je nevídaná a silně znepokojující.

Zdroj náhledové fotografie: trenchophotography / Unsplash, zdroj: The Verge

Total
0
Shares