GTA Trilogy Definitive Edition

GTA: proklínaná remasterovaná trilogie dostává důležitý patch

  • GTA Definitive Edition je obří průšvih
  • Obrovská očekávání vystřídalo zklamání
  • Na cestě je veledůležitý opravný balíček

Říká se: nevstoupíš dvakrát do téže řeky. Samozřejmě, že to neplatí vždy a všude, ale v případě remastrované trilogie GTA tohle rčení sedí jako zadnice na hrnec. Rockstar Games nechali vývojářům z Groove Street Games trestuhodně volnou ruku a výsledkem budiž “„paskvil“, který dosahuje elefantózních proporcí.

GTA Trilogy Definitive Edition

Starý dobrý feeling v novém balení se podařilo razantně odkopnout do nejtemnějšího kouta, aby zůstaly minimálně rozporuplné pocity, které se snoubí s maximální nas*aností. Nejde jen o samotný kabátek složený se slepence nekoherentních textur, problémy s FPS dropy na PlayStationech, ošklivé modely postav nebo déšť, kdy není vidět na krok.


Nepřehlédněte: 


GTA
GTA Trilogy | foto: Rockstar Games

Jde o zcela zásadní otázku: mělo za takových okolností vůbec smysl tuhle starou pecku oživovat? Inu, mělo, kdyby si to Rockstaři lépe pohlídali. Nicméně, pro ty z vás, kteří věříte v zázraky a dáváte Definitive Edition stále šanci, mám dobrou zprávu.

Opravný balíček je na cestě

Na „plejka“ 4 a 5 včetně Xboxů  právě vychází (další) patch 1.03, jak informuje The Verge. Oprava dává do kupy vysmívaný déšť, některé bizárnosti a desítky chybějících textur. Snad je to příslib lepších časů, co říkáte?

Total
0
Shares