Grand Theft Auto Remastered Trilogy

Grand Theft Auto Remastered Trilogy má trailer a cenu 1 599 Kč

  • Kolekce GTA Remastered Trilogy vyjde 8. listopadu
  • Cena remasteru je stanovena na 1 599 korun
  • Podívejte se na oficiální trailer

Herní studio Rockstar konečně poodhalilo informace o připravovaném remasteru Grand Theft Auto Remastered Trilogy, který vyjde letos v listopadu. Nová kolekce her bude zahrnovat díly Grand Theft Auto III, Vice City a San Andreas s lepší grafikou i hratelností.


Nepřehlédněte: GTA Remastered Trilogy vyjde už příští měsíc (aktualizováno)


Grand Theft Auto Remastered Trilogy je na dosah

Grand Theft Auto Remastered Trilogy vyjde nejprve digitálně, a to 11. listopadu na PC (přes Rockstar Games Launcher) a konzole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. O něco později, konkrétně 7. listopadu, bude připravena i krabicová verze, ale pouze pro konzole.

Grand Theft Auto Remastered Trilogy
Grand Theft Auto Remastered Trilogy | foto: Rockstar

Lepší grafika a hratelnost, ale vysoká cena

Cena kolekce je podle oficiálního webu Rockstaru stanovena na 1 599 korun, což není zrovna málo. Necelé dvě stovky ale můžete ušetřit, pokud si hru pořídíte přes Rockstar Store (vývojáři dávají slevu 7 eur, čili nějakých 180 korun).

Že všechny tři hry projdou grafickým faceliftem dokazuje oficiální trailer. Vývojáři zapracovali na nasvícení budov i postav, texturách, počasí a vylepšené budou i odlesky. Video zároveň potvrdilo modernější systém ovládání ve stylus Grand Theft Auto 5.

Oficiální trailer na Grand Theft Auto Remastered Trilogy

Total
0
Shares