Aplikace Google Hodiny

Google slibuje: budík v aplikaci Hodiny začne znovu zvonit

  • Budík od Googlu v aplikaci Hodiny obsahuje chybu, která vás můžete přijít draho
  • Mnohdy v požadovanou dobu nezazvoní, Google slibuje rychlou opravu

Na to, že budík nezazvoní a vy se probudíte pozdě, se zvyknout nedá. Můžete zmeškat důležitou schůzku, nebo přijít pozdě do práce a dostat třeba výpověď. Právě to se v uplynulých měsících bohužel přihodilo mnoha uživatelům Androidu, kteří používají aplikací Hodiny od Google.


Nepřehlédněte: Google Pixel 3 nejde zapnout. Aktualizace z něj udělala těžítko


Zradil vás také budík v Google aplikaci Hodiny?

Budík v této appce obsahuje chybu, kvůli které vás nevzbudí. Vy se tak ráno probudíte a na displeji najdete jen notifikaci o zmeškaném buzení. Že vám to může způsobit pořdní komplikace v osobním i pracovním životě, není třeba dlouze diskutovat. Google o problému ví. Jeho zástupce na diskuzním fóru Reddit potvrdil, že už se pracuje na aktualizaci aplikace a uživatelům doporučil, aby do vyřešení situace využili alternativní aplikaci, případně pro buzení namísto skladeb z integrované služby Spotify využili některý z vestavěných systémových zvuků.

Aplikace Google Hodiny
Aplikace Google Hodiny | foto: Google

Uživatelé si stěžují roky, Google je v klidu

K selhání budíku dochází hlavně u telefonů Pixel, ale stejný problém v menší míře hlásí také uživatelé smartphonů jiných značek. Kromě problému s budíkem v aplikaci Hodiny často nefunguje ani funkce Časovač. Pokud navštívíme aplikaci Hodiny na Google Play, zjistíme, že problém s budíkem je bohužel dlouhodobý a uživatelé aplikace si na něj stěžují už několik měsíců. K opravě stále nedošlo. Že by se konečně hnuly ledy?

Total
8
Shares