Google Pixel 3

Google Pixel 3 nejde zapnout. Aktualizace z něj udělala těžítko

  • Google má se svými telefony trápení
  • Aktuálně jsou na ráně Pixely 3 a 3 XL
  • Poslední update z nich udělal těžítko

Google Pixel 3 se představil na podzim roku 2018. Nutno dodat, že za dobu své existence s nimi měl americký podnik plné ruce práce. I když skvělé smartphony stále umí, v posledním roce to spíš vypadá jako by je někdo úmyslně proklel.

Google Pixel 3 aneb Kauza je zpět

Nejprve to byla kauza v souvislosti se zvláštním chováním displejů, pak se přidaly problémy se zadní kamerou, která vypovídala službu a nově tu máme další mrzutost. Pokud stále ještě aktivně používáte ať už Pixel 3 nebo 3XL, možná nám potvrdíte to, co aktuálně houfně oznamují celé zástupy majitelů napříč sociálními platformami, jak informuje populární server Android Police.

Premisa je v drtivé většině případů naprosto stejná: telefon se náhle samovolně vypne a po opětovném spuštění naběhne do EDL módu (režim nouzového stahování).


Nepřehlédněte: Google Pixel 6 si prý iPhone 13 namaže na chleba. Dorazí dřív


Google Pixel 3
Google Pixel 3 | foto: Android Central

Android nejde spustit

Jde o funkci pro procesory Qualcomm s jehož pomocí se dá zařízení znovu zprovoznit, pakliže byl uživatelem proveden zásah, který vedl k “odpálení” systému. Potíž je pouze v tom, že všichni postižení majitelé shodně avizují, že se svým telefonem nic takového nedělali.

Na vině jsou nejspíš poslední bezpečnostní záplaty. Ty s největší pravděpodobností můžou za to, že jsou oba Pixely momentálně v limbu. Google o problému ví a celou situaci řeší.

Total
0
Shares