Google Pixel 7

Google Pixel 6 si prý iPhone 13 namaže na chleba. Dorazí dřív

  • iPhony 13 Apple představí nejspíš už 14. září
  • Půjde o vlajkovou řadu pro letošní rok
  • A nyní se nechal inspirovat i Google

Pixel a Pixel 6 Pro se nám představí letos na podzim. U této příležitosti se dočkáme premiéry i Androidu 12 v “plné polní”. A se vzrůstajícím počtem nejrůznějších úniků, fotek a základních parametrů je nad slunce jasné, že po loňském umírněnějším Pixelu 5 Američan šlápne pořádně do pedálů a naservíruje nám poctivé vlajkové rakety (které si také nechá pořádně zaplatit).

Google Pixel 6 and Pixel 6 Pro – Specifikace

Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro
OS Android 12 Android 12
Displej 6,4″, Full HD+, 90 Hz 6,71″ 2K AMOLED (120Hz)
RAM 8GB 12GB
Úložiště 128GB/256GB 128GB/256GB/512GB
Fotoaparát 50 Mpx + 12 Mpx 50 Mpx + 48 Mpx + 12 Mpx
Selfie kamera 8 Mpx 12 Mpx
Baterie 4,614 mAh 5,000 mAh
Apple iPhone 12
iPhone 13 jako hlavní konkurent? | foto: Apple

Google Pixel 6 vs. iPhone 13

Poměrně nedávno jsme vás informovali, že Apple stejně jako u loňské řady iPhone 12 i letos vynechá z balení nabíječku. Jistě, nejde o nic mimořádného, navíc o tom toho bylo napsáno tolik, že by to vydalo na pořádnou bichli. Ať už je jablečný záměr jakýkoliv, “zelenou politiku” nevyjímaje, je zbytečné se v tom šťourat.

Aby toho ale nebylo málo dalším hráčem “do party” je Google, jak nedávno informoval populární online magazín The Verge. I ten novinky onálepkuje vyšší cenovkou a dá vale dobíjecímu adaptéru.


Nepřehlédněte: iPhone 13: za přelomové funkce si připlatíte (přehled)


Google Pixel 6
Google Pixel 6 na oficiální fotografii

Pixely 6 – Premiéra za dveřmi?

No, nechme to raději být. Mnohem zajímavější je aktuální zpráva, se kterou přispěchala PhoneArena. Ta totiž tvrdí, a odvolává se na důvěryhodný zdroj, že Google Pixel 6 a 6 Pro se představí už 13. září, tedy o den dříve než nejnovější iPhony. Informace má nejspíš vzbudit senzaci, jenže chyba lávky!

Úvaha přechodu z jednoho brandu na druhý se možná nabízí a také se dost často omílá, že Google i Apple jsou si povahou čím dál tím blíž. Ale ukažte mi někoho, pro koho je tento závod s časem zásadní. Uživatel, roky zvyklý používat iPhone, jen tak lusknutím prstu oblíbený “kabát” nevymění, a to platí samozřejmě i obráceně.

Total
1
Shares