Fossil Gen 7

Hodinky Pixel Watch prý už letos. Co má Google za lubem?

  • Google maká na nových hodinkách
  • Pixel Watch unikají dalších fotkách
  • Kdy se jich dočkáme a co nabídnou?

Již nějakou dobu si cvrlikají i vrabci na střeše, že Google chystá své první  chytré hodinky. Měly by toho nabídnout opravdu dost, snad jen, že Američan s jejich uvedením trestuhodně otálí. Je další únik předzvěst toho, že je představení na spadnutí?

Google Pixel Watch

Na konci loňských prázdnin se na internetu se objevil nástřel patentu, který do oběhu vypustil populární online magazín LetsGoDigital. Obrázek vcelku podrobně ukazoval možný vzhled tajemných smartwatch, jejichž hlavní devízou byla kamerka zabudovaná uprostřed digitálního ciferníku. Mimo pár dalších drobností se objevila i informace, že jde o nové Pixel Watch.


Nepřehlédněte: OnePlus 10 Pro v Česku už v březnu, OxygenOS 13 bude téměř čistý Android


Teď se o nich zmiňuje PhoneArena, která se odvolává nejen na nedávné fotky, jež kolovaly na Twitteru. Web dodává, že má info o tom, že letos jsou smartwatch skutečně v plánu. Podle něj by premiéra mohla proběhnout už v v květnu (jak avizuje i Prosser), ale přiklání se spíše k podzimu, kdy se představí i nové Pixely.

Minimalismus každým coulem

Hodinky nabídnou bezrámečkový design, prvotřídní hlasovou umělou inteligenci nebo podporu všech nativních aplikací Google, atd. Samozřejmě nebudou chybět ani senzory tepové frekvence, GPS (možný i LTE), spánku, sportovní a fitness funkce, Sp02 apod.

Zdroj náhledové fotografie: Obi Onyeador, Unsplash (ilustrační)

Total
1
Shares