Google Pixel Watch

Google Pixel Watch: chytré hodinky se ukázaly na promo fotkách

  • Google maká na nových chytrých hodinkách
  • Pixel Watch unikají na prvních fotkách
  • Kdy se jich dočkáme a co nabídnou?

Již nějakou dobu si cvrlikají i vrabci na střeše, že Google chystá své první  chytré hodinky. Měly by toho nabídnout opravdu dost, snad jen, že Američan s jejich uvedením trestuhodně otálí. Je aktuální únik předzvěst toho, že je představení na spadnutí?

Google Pixel Watch

Na konci loňských prázdnin se na internetu se objevil únik patentu, který do oběhu vypustil online magazín LetsGoDigital. Obrázek vcelku podrobně ukazoval možný vzhled tajemných smartwatch, jejichž hlavní devízou byla kamerka zabudovaná uprostřed digitálního ciferníku. Mimo pár dalších drobností unikla i informace, že jde o nové Pixel Watch.


Nepřehlédněte: Huawei Watch GT 3 RECENZE: krása s důrazem na výdrž


Google Pixel Watch
Google Pixel Watch dorazí už v únoru | foto: Jon Prosser

Teď se o nich zmiňuje PhoneArena, která se přitom odvolává na tipéra Jona Prossera. Ten se nechal slyšet, že má na stole oficiální promo fotku zmíněné novinky. Ta nabízí minimalistický vzhled, který koresponduje s telefony nejnovější řady Pixel.

Minimalismu každým coulem

Hodinky nabídnou bezrámečkový design, prvotřídní hlasovou umělou inteligenci nebo podporu všech nativních aplikací Google, atd. Samozřejmě nebudou chybět ani senzory tepové frekvence, GPS (možný i LTE), spánku, sportovní a fitness funkce, Sp02 apod.

Total
0
Shares