Google Pixel 7 Pro

Google Pixel 7 Pro a první velké unboxing video! Jak moc se telefon povedl?

  • Google Pixel 7 Pro půjde co nevidět do prodeje
  • Jak moc se telefon povedl? Je lepší, horší?

Pokud jde o letošní Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které dorazí už za pár týdnů, začíná na internet prosakovat čím dál více detailnějších informací.

Výkon jakž takž

Obě novinky se navíc už stihly objevit nejen na desítkách renderů, ale i několika promo fotografiích přímo od Googlu. Zatímco design je de facto stejný jako v loňském roce, zdá se, že bude ještě o kousek dotaženější. To platí hlavně pro fotomodul na zádech.

Stran výkonu je opět ve hře vlastní procesor Tensor, tentokrát druhé generace. Pokud byste čekali rekordmana AnTuTu, budete zklamaní. Podle nedávných zpráv Google vsadí na postarší architekturu Arm v8.

Google Pixel 7
Zdroj: Google, oficiální promo foto

Reálný výkon bude na úrovni obstarožních Snapdragonů 888 nebo dokonce 865. Jistě, mnohem důležitější je optimalizace. Ale i u té, jak jistě víte je americký brand občas na štíru. Nezbývá než doufat, že tentokrát to zvládne na jedničku dvakrát podtrženou.


Nepřehlédněte: Dopravní prostředek ze sci-fi Transformers? Třípatrová nebeská velryba představuje budoucnost letectví


Pixel 7 a 7 Pro s lepším displejem

Jak to bude s displeji? Začíná se v kuloárech šuškat, že zvláště ty budou oproti loňsku lepší. Na Twitteru se objevila zajímavá zpráva, která vychází z rozborky zdrojového kódu.

Jestliže Pixely 6 a 6 Pro na tom byly s maximálním jasem vcelku prachbídně, letos by to mohlo být přesně naopak. Na ty nejlepší obrazovky na trhu to sice stačit nebude, ale takových 1 200 nitů a výše není vůbec špatná hodnota.

První větší unboxing je na světě

A se objevilo i první unpacked video. Populární server 9to5Google s odvoláním na Gatgetfull BD o tom informuje na Twitteru. Web poukazuje na minimálně jednu zvláštnost.

Tou je fakt, že displej Pixelu 7 Pro není zakřivený. Ale já vám nevím. Pokud se totiž zadívám pořádně, zkosení po stranách prostě vidím. Zbytek je již notorický známý, tj. krabička, dokumentace, kabel a samotný telefon.

Jak jsem nastínil výše, vyjma hlavního fotoaparátu v kovovém rámečku a mezigeneračně mnohem lepšího displeje (Pixel 6 Pro měl peak, tuším, 750 až 800 nitů) je de facto tentýž loňský model.

Zdroj náhledové fotografie: Ilustrační / Google, TZ

Total
0
Shares