Google Pixel 7

Google Pixel 7 bude mít špičkový displej. Bude to na konkurenci stačit?

  • Nedávno se na eBay objevil Pixel 7 Pro
  • Šlo o funkční prototyp 
  • Google telefon zařízl, ale něco už víme

Pokud jde o letošní Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které dorazí na podzim, začíná na internet prosakovat čím dál více detailnějších informací.

Výkon jakž takž

Obě novinky se navíc už stihly objevit nejen na desítkách renderů, ale i několika promo fotografiích přímo od Googlu. Zatímco design je de facto stejný jako v loňském roce, zdá se, že bude ještě o kousek dotaženější. To platí hlavně pro fotomodul na zádech.

Stran výkonu je opět ve hře vlastní procesor Tensor, tentokrát druhé generace. Pokud byste čekali rekordmana AnTuTu, budete zklamaní. Podle nedávných zpráv Google vsadí na postarší architekturu Arm v8. Reálný výkon bude na úrovni obstarožních Snapdragonů 888 nebo dokonce 865.


Nepřehlédněte: Záběry jak z jiného světa: Sonda Solar Orbiter pořídila nejdetailnější video Slunce v historii


Pixel 7 a 7 Pro s lepším displejem

Jak to bude s displeji? Začíná se v kuloárech šuškat, že zvláště ty budou oproti loňsku lepší. Na Twitteru se objevila zajímavá zpráva, která vychází z rozborky zdrojového kódu.

Jestliže Pixely 6 a 6 Pro na tom byly s maximálním jasem vcelku prachbídně, letos by to mohlo být přesně naopak. Na ty nejlepší obrazovky na trhu to sice stačit nebude, ale takových 1 200 nitů a výše není vůbec špatná hodnota.

Zdroj náhledové fotografie: Google, tisková zpráva (ilustrační)

Total
0
Shares