Google Pay není potřeba, Raiffeisenbank RaiPay umožňuje bezkontaktní platby mobilem Huawei

  • Nová aplikace od Raiffeisenbank je v AppGallery
  • Umožňuje bezkontaktní platby mobilem

Z katalogu AppGallery lze nově stahovat aplikaci RaiPay, díky které klienti banky Raiffeisenbank s telefony Huawei mohou snadno a bezpečně platit v obchodech nebo vybírat hotovost z bankomatů.


Nepřehlédněte: Jak získat aplikace do telefonu Huawei? Snadněji než si myslíte


Bezkontaktní platby se staly neodmyslitelnou součástí našeho života. Proto je skvělou zprávou, že uživatelé telefonů Huawei nyní mohou stahovat z AppGallery platební aplikaci RaiPay od Raiffeisenbank, díky které lze rychle a pohodlně platit smartphonem.

RaiPay umožňuje placení telefonem u obchodníka

„Mobilní platby jsou u klientů Raiffeisenbank oblíbené. Každý den je využije okolo 20 % našich klientů, přičemž nabízíme plnou paletu služeb pro platby mobilem nebo hodinkami, které jsou v České republice dostupné. Jako jediná banka na českém trhu nyní tyto platby nabízíme i pro Huawei NFC telefony s Huawei AppGallery,“ řekl Michal Bošina, Digital Channels Expert Raiffeisenbank.

Stahujte:

Závěrem připomeňme, že AppGallery je třetí největší obchod s aplikacemi na světě. Dostupný je ve více než 170 zemích a regionech a každý měšíc ho po celém světě využije více než 530 milionů lidí.

Total
8
Shares