Galaxy Xcover Pro

Galaxy XCover Pro dostává Android 11 a One UI 3.0

  • Galaxy XCover Pro od Samsungu získává důležitý update
  • Ten přináší nejnovější Android a promakanou nadstavbu One UI 3.0

Outdoorových smartphonů od prověřených výrobců je na trhu naprosté minimum. Jedním z nich je Samsung Galaxy XCover Pro, který je opravdu neobvyklým mobilem. Přestože je odolný, tak je vytvořený podle moderního vzoru: má displej s průstřelem a protáhlým poměrem stran. Do prodeje šel tento kousek pro zálesáky s Androidem 10, nyní ovšem dostává novější Android 11, a to i v České republice. Upozornil na to server SamMobile.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Android 11 je i v Česku

Aktualizace má označení G715FNXXU7BUA8 a kromě nejnovějšího Androidu 11 a uživatelského prostředí One UI 3.0 přináší i lednové bezpečnostní záplaty. Update už dostali uživatelé v několika vybraných evropských zemích. Namátkou v Rakousku, Bulharsku, České republice, Francii, Německu, Řecku, Maďarsku, Itálii, Malajsii, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Slovinsku, Španělsku, Švýcarsku, Nizozemsku, Spojených arabských emirátech nebo ve Velké Británii.

Možná je dostupný už i na váš telefon

Dostupnost updatu můžete ověřit v Nastavení => Aktualizace softwaru => Stáhnout a nainstalovat. Už jste váš Galaxy XCover Pro aktualizovali? Dejte nám vědět v komentářích!

Total
6
Shares