Galaxy Watch4 jsou nevídaně výhodné. Koupíte jedny a druhé dostanete zdarma

Akce 1+1 zdarma se u chytrých hodinek jen tak nevidí, už vůbec ne u těch od Samsungu. I přesto nyní při koupi Galaxy Watch4 dostanete druhé hodinky v hodnotě 5 490 Kč zcela zdarma. Jde přitom o nejnovější smartwatch od Samsungu, které nabízí například i placení pomocí Google Pay.


Nepřehlédněte: Snadná kolonizace Měsíce? Lidé mohou vyrábět kyslík a palivo přímo z jeho půdy, zjistili vědci


Galaxy Watch4 jako dárek

Stačí teď koupit kterékoli Galaxy Watch4 Classic a automaticky k nim získáte Galaxy Watch4 v barvě dle vlastního výběru jako dárek. Druhé hodinky si můžete nechat a někomu je darovat, stejně tak je ale u Mobil Pohotovosti můžete nechat vykoupit a tudíž je okamžitě proměnit na peníze.

Samsung Galaxy Watch4 Classic začínají na ceně 7 990 Kč. Pokud ale u Mobil Pohotovosti prodáte darované hodinky, vyjdou vás Watch4 Classic jen na 5 490 Kč, anebo 366 Kč měsíčně. A pokud ještě doma máte nějaké staré chytré hodinky, které přihodíte na výkup, mohou vás nové Galaxy Watch4 Classic stát dokonce jen 2 500 Kč, anebo 105 Kč měsíčně. Díky speciální službě Koupíš, Prodáš si totiž doplatek můžete rozdělit do 26 splátek.

Samsung Galaxy Watch4
Samsung Galaxy Watch4. Zdroj: MP.CZ
Total
0
Shares
1 komentář
  1. Nevidím nic na hodinkách za cca 16000 výhodného…
    Kor na elektronických hodinkách, kdy se elektronika vyvíjí strašně rychle a tím pádem “hotová” věc, jako jsou právě třeba hodinky prakticky hned ztrácí na hodnotě…
    Možná kdyby byly tak za 5000 a ty druhé byly zdarma, tak bych řekl že je to výhodná cena….

Comments are closed.