OLED displej

Galaxy Tab S8 Ultra bude obří tablet pro profesionály

  • Vlajkové řady Galaxy S22 se dočkáme zkraje příštího roku
  • Samsung prý na premiéru chystá jedno překvapení
  • Galaxy Tab S8 Ultra bude největší tablet na trhu

V posledních dnech a týdnech se s novými tablety doslova roztrhl pytel. Po nedávno představeném MatePadu 11 od Huawei (recenze), skvělém Xiaomi Padu 5 a nových iPadech od Applu se brzy na trhu objeví dost možná vůbec ten největší. Ano, tipujete správně! Řeč je o Galaxy Tab S8 Ultra, o kterém se občas mluví, ale nic moc se o něm neví.

Galaxy Tab S8 Ultra bude pádlo

To se dneškem malinko mění. Díky populárnímu serveru Sammobile pro vás máme prvních několik důležitých střípků informací. Zaprvé, tablet bude obrovský. Nabídne totiž úhlopříčku displeje 14,6 palce. Displej? Samo sebou, že AMOLED s jemným rozlišením 2960 x 1848 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz.


Nepřehlédněte: Xiaomi Pad 5: jak nainstalovat a spustit desktopový režim (PC Launcher)


Galaxy Tab S8 Ultra
Bude Galaxy Tab S8 Ultra vypadat právě takhle?

Zatímco o čipsetu můžeme pouze spekulovat (Exynos 2200, výkonnější Snapdragon?), o akumulátoru máme vcelku jasno. Velká baterie by měla mít kapacitu 11 500 mAh, a to už je pořádný “macek”.

Vzhledem k tomu, že Galaxy Tab S8 Ultra si premiéru odbyde spolu s novou vlajkovou řadou nejspíš v lednu 2022, zbývá poměrně dost prostoru pro další spekulace nebo nejrůznější úniky, na které se, mimochodem, velmi těšíme.

Total
3
Shares