Galaxy S30 Ultra prý dostane i S Pen. Končí oblíbená řada Note?

  • Galaxy S30 (též Galaxy S21) bude nová vrcholná řada v příštím roce
  • Představení bychom se měli dočkat už v lednu
  • Samsung plánuje bezprecedentní výbavu a nově přibalí i stylus S Pen

Není žádným tajemstvím, že v příštím roce bude chtít Samsung pořádně zabodovat. Letos se mu to tak úplně nepovedlo. Vlajkový Galaxy S20 Ultra měl být totiž jedním z nejlepších fotomobilů na trhu, ale v praxi se ukázalo, že zůstalo jen u zbožného přání zkušených marketérů. Tento telefon sice fotí skvěle, ale s ohledem na výbavu a technologický náskok snímačů má navíc.


Psali jsme: Galaxy S20 Ultra se na špičku nechytá. Fotí jako telefon za 13 tisíc!


Samsung pojede bomby!

Pokud se ohlédneme nazpět, letošní vrcholná řada Galaxy S20, která byla slavnostně představena na jaře, je ukázkou toho, že zatímco papír snese vše, realita bývá často naprosto odlišná, a zmíněný S20 Ultra zvláště ve focení zůstal za očekáváním.

Hlavní 108Mpx foťák ale velkou díru do světa neudělal, a z hlediska softwarového processingu to taky dlouho bylo hop nebo trop! Každopádně začátkem příštího roku bude všechno jinak a jihokorejský podnik půjde opravdu do plných.

V lednu a prý i S Penem

Před pár dny jsme vás v tomto samostatném článku informovali, že své největší naděje Samsung bez debat vkládá do topmodelu Galaxy S30 Ultra. Ten nabídne takřka snovou výbavu, vylepšený hlavní 108Mpx fotoaparát, velkou 5000mAh baterii i superrychlé 65W nabíjení. Chybí něco? Ano, chybí. Na web před chvílí unikla šuškanda, že telefon navíc dostane i stylus S Pen. Tohle skvělé pero se jistě hodí, ale vtírá se otázka, co bude s řadou Note? Tímto krokem se totiž de facto stírá pomyslný rozdíl mezi oběma sériemi. Jak to celé dopadne se dozvíme již za pár týdnů. Představení nové série totiž proběhne už 14. ledna 2021.

Total
9
Shares