Galaxy S22+

Galaxy S22 nabírá zpoždění, Galaxy S21 FE dorazí v lednu 2022

  • Galaxy S22 bude novou vlajkovou řadou
  • Proslýchá se, že nabírá zpoždění
  • Jaký osud potká fanouškovský Galaxy S21 FE?

Začíná v tom byl docela hokej, takže to raději zkrátím. Samsung má v tuto chvíli jeden velký rest. Dlouho avizovaný telefon Galaxy S21 FE se odkládá. Už to vypadalo, že navždy. Nově se však na internetu objevilo zajímavé info. Uvedení fanouškovské edice má Korejec stále na stole, jen ji s ohledem na aktuální nedostatek čipů obecně novinku uvede až v lednu příštího roku.

Galaxy S21 FE bude!

„Dalším pánem na holení“ je Galaxy S22. Dlouho se šuškalo, že Samsung vlajkovou řadu s předstihem představí už v lednu 2022. Tak to prý už, milí čtenáři, neplatí. Tedy za předpokladu, že se něco opět nezmění.


Nepřehlédněte: Galaxy S22 s Exynosem 2200 přinese ray tracing z počítačů


Exynos 2200
Exynos 2200 dostane nekompromisní grafiku | foto: AMD

Takže jen v rychlosti. Ať už v lednu, únoru nebo březnu (úsměv) se znovu dočkáme trojice modelů: základní Galaxy S22, větší S22 Pro a (spekulace) vrcholné verze Note (!) 22 Ultra. Smartphony by měl pohánět špičkový procesor Snapdragon 898 (vybrané trhy + USA) a Exynos vlastní výroby (Evropa).

Galaxy S22 pozdě, ale přece

Jenže tentokrát prý v Česku oproti minulým létům nebudeme vůbec tratní. Samsung se totiž spřáhl se špičkou v oboru a čipset „Made in South Korea“ dostane ultra výkonnou grafiku od AMD, který vůbec poprvé přinese ray tracing do světa mobilních telefonů!

Total
10
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..