Samsung Galaxy S22 Ultra

Kolik utrácíte za mobil? Galaxy S22 Ultra se prodává i za 140 tisíc

  • Zlatý Galaxy S22 Ultra?
  • Caviar s tím nemá problém
  • A stejně tak i s cenou

Na extravagantní a setsakramentsky drahé výtvory klenotníka Elijaha Giacomettiho, zakladatele italsko-ruské značky Caviar zaměřující se především chytré telefony, jsme si už docela zvykli. A ani jeho nejnovější počin rozhodně nebude výjimkou. O co jde?

Edice pro horních deset

Egocentrický brand totiž uvádí vlastní edici špičkového smartphonu Samsung Galaxy S22 Ultra, jak informuje PhoneArena. Speciální kolekce zahrnuje celkem šest variant, lišících se stylem i provedením.


Nepřehlédněte: Křup! OnePlus 10 Pro pohořel v testu odolnosti, rozlomíte ho jako sušenku


Galaxy S22 Ultra
Zdroj: Caviar

K dispozici je provedení s 24karátovým zlatem v secesním stylu nebo Art Deco se signifikantními ladnými křivkami nebo libovolnými geometrickými tvary a ostrými úhly. Pro ty „méně náročné“ jsou připraveny decentnější alternativy jako třeba Drive, která hledala inspiraci čerpá u slavných automobilek Bugatti, Mercedes-Ben nebo Talbot.

Galaxy S22 Ultra „za pusu“

K mání je i titanová nebo laserem leptaná mutace. A teď to hlavní: Caviar se s cenou rozhodně nedrží při zemi. Za nejlevnější model případný zájemce zaplatí 6 520 amerických dolarů (po přepočtu přibližně 140 000 Kč). Jak se říká: No nekup to!

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares