Galaxy S22+

Galaxy S22 dostane menší baterii, větší foťák a stejný design

  • Galaxy S22 bude novou vlajkovou řadou 
  • Samsung opět představí trojici telefonů
  • Chystaných změn však bude poskrovnu

Samsung se sice může snažit sebevíc, ale únikům stejně zabránit nemůže. Tím spíš, čím více se blíží premiéra Galaxy S22, což je nová vlajková řada pro rok 2022. Díky všemožným střípkům posbíraným z celého světa máme hrubou představu, co nás nejspíš čeká a nemine. Všechny tři modely budou rozhodně povedené, přesto se výraznějších změn nedočkáme.

Galaxy S22 s menší baterií

Stejně jako letos jihokorejský podnik představí osvědčený trojlístek: základní “Es dvacítku”, větší Plus a vrcholnou verzi Ultra. Z dostupných informací už známe i velikost baterií, a budou menší!


Nepřehlédněte: One UI 4.0 (Android 12): velký přehled a fotky nové bety


Galaxy S22
Galaxy S22 dost možná takto vypadat vůbec nebude

Galaxy S22 dostane akumulátor s kapacitou 3 800 mAh, větší 4 500 mAh a nejvybavenější model 5 000 mAh. A teď ta příjemnější zpráva: šušká se, že smrskne i velikost samotných smartphonů. Základní model by měl dostat 6,06palcový displej a na výšku se dostat pod hranici 150 milimetrů. A dost možný podobný osud potká i vytáhlejší sourozence.

Větší fotoaparáty, stejný design

Server Sammobile ukázal nejnovější rendery telefonu GalaxyS22+ z produkce nizozemského webu LetsGoDigital a… Překvapení se nekoná. Vše je při starém. Jedinou změnou je velikost zadního fotomodulu, který je větší a stejně tak i fotoaparáty.

Total
17
Shares