Galaxy S21 Ultra

Samsung opravuje: Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra vylepšují baterii

  • S21, S21+ a S21 Ultra dostávají nejnovější update
  • Vylepšuje fotoaparát a opravuje nepříjemnou chybu

Samsung během pouhých 48 hodin posílá na svůj top model Galaxy S21 Ultra (a zřejmě i S21 a S21+) už druhou aktualizaci.  Nový update před chvíli dorazil na nás redakční kousek, ale z výpisu změň nejsme příliš moudří. Opět jen vágně uvádí, že byl vylepšen výkon aplikace Fotoaparát a zvýšen celkový výkon zařízení.

Opravuje problém s baterií?

V redakci si myslíme, že tento update přináší hlavně opravu nepříjemného bugu, který způsoboval nadměrnou spotřebu energie baterie. Na tu upozorňovali někteří majitelé telefonů právě po instalaci předchozí aktualizace.

Pro úplnost dodejme, že označení nejnovějšího firmwaru je G998BXXU1AUB6 a stahovat budete balíček o velikosti 257 megabajtů. Dostupnost updatu můžete ověřit v Nastavení => Aktualizace softwaru => Stáhnout a nainstalovat.

Samsung Galaxy S21 Ultra aktualizace
Samsung Galaxy S21 Ultra aktualizace | foto: vlastní

Původní článek z 10.2 (1:00)

Po několika dnech, co nejnovější aktualizaci pro chytré telefony Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra dostali uživatelé v zahraničí, jsme se jí dočkali i u nás v České republice. Update právě dorazil na naši redakční Ultru. Otázka zní: co je nového?

Vylepšený fotoaparát

V popisu aktualizace Samsung uvádí, že byl vylepšen výkon aplikace Fotoaparát. Bohužel nevíme, jestli vylepšil kvalitu fotografií a videa, nebo třeba jen opravil nějaké chyby, kvůli kterým mohla aplikace „padat“.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Únorové záplaty

Píše se i o vylepšení výkonu, čili vývojáři zřejmě provedli nějaké optimalizace a jsme si stoprocentně jisti, že opravili i různé chyby a vylepšili stabilitu Androidu, potažmo prostředí One UI 3.1.

Samsung Galaxy S21 Ultra aktualizace
Samsung Galaxy S21 Ultra aktualizace | foto: vlastní

Poslední novinkou pak jsou bezpečnostní záplaty platné k 1. únoru. Závěrem dodejme, že pro Samsung Galaxy S21 Ultra má aktualizace velikost 290 megabajtů a označení G998BXXU1AUB3.

Už jste svůj S21, S21 či S21 Ultra updatovali? Dejte nám vědět v komentářích!

Total
0
Shares
4 komentářů
  1. Ano, dokonce většina lidí hlásí problém s baterií a její, čili dá se říci, že update neinstalovat zatím je lepší řešení!

    1. Ahoj, na našem redakčním S21 Ultra žádný problém. Asi je to kus od kusu.

  2. Mirek Kočí, není klasické s21 problém se sitema 5G4G,je tam bag, příští týden aktualizace pro Norsko, snad brzy i pro nás.

    1. Tvl,…proč někam píšeš když tomu evidentně nerozumíš a máš problém dát dohromady i větu jednoduchou ? Dva přízpěvky a ani jeden se nedá číst.

Comments are closed.