Samsung Galaxy S21 FE

Galaxy S21 FE: představení nebude! Samsung ho smazal z webu

  • Samsung s premiérou dlouho otálel
  • Galaxy S21 FE bohužel nepřijde

Nad fanouškovskou edicí dlouho visely otazníky. I když i původní zvěsti leccos naznačovaly. Že jsme se Galaxy S21 FE nedočkali u příležitosti srpnové premiéry nového Z Flipu3 i Foldu3, s tím se tak nějak počítalo. Mnohem pravděpodobněji se totiž jevil scénář možného slavnostního odhalení někdy v průběhu října.

Galaxy S21 FE není na pořadu dne

Jenže, to by se na internetu nesměly objevovat informace, které se opírají o tvrzení zástupce jihokorejské značky. Ten údajně potvrdil, že novinka není na pořadu dne, a to ze dvou důvodů: a) kvůli aktuálnímu nedostatku čipů, jmenovitě Snapdragonu 888 (ten je i v nových skládačkách), b) pro enormní zájem zejména o nový Z Fold3.


Nepřehlédněte: Galaxy S22 Ultra nebo Note 22 Ultra? Telefon vypadá fantasticky


Galaxy S21 FE nebude

Telefon už nefiguruje na oficiálních stránkách podpory. Galaxy S21 FE měl na globální trhy dorazit pod modelovým označením SM-G990B. Pro něj Samsung už s předstihem přichystal oficiální stránky podpory. Ty však nejsou již dostupné. Ostatně se můžete přesvědčit sami: stačí jen kliknout na tento odkaz. Jak to vypadá, nejen pandemie, ale i celkové zpoždění rozhodlo o tom, že výrobce mobil odpískal.

Total
1
Shares