Galaxy Note 22 Ultra

Galaxy S22 Ultra nebo Note 22 Ultra? Telefon vypadá fantasticky

  • Řada Galaxy Note prý není minulost
  • Samsung plánuje šalamounský krok
  • Dočkáme se vůbec Galaxy S22 Ultra?

Řada Galaxy Note dlouhé roky představovala naprostý etalon perfektního prémiového telefonu a zároveň ultimátního pracovního nástroje. Spousta uživatelů navíc nedala dopustit na celou paletu přidaných funkcionalit díky magickému peru. Jenže, co bylo, bylo a s populární sérií je šmitec. Jenže, a teď to začíná být zajímavé… zřejmě ne tak docela.

Čert aby se v tom vyznal!

O tom, že Samsung zkraje příštího roku chystá novou modelovou řadu už určitě víte. Jde o kolorit, takže v tomto směru nejde ani omylem o převratnou novinku. Vtip je v tom, že vrcholná varianta Galaxy S22 Ultra má oproti zbylým dvěma telefonů vypadat jinak. Nabídne ostřejší kontury, dedikovaný slot na S Pen a některé funkce navíc.


Nepřehlédněte: Android 12: Víme, kdy One UI 4.0 dorazí na vaše telefony


Galaxy Note 22 Ultra
Galaxy Note 22 Ultra se objevuje na parádním renderu | ilustrační foto

Jasně, jde stále o spekulace, ale co když přece! Celou už tak zamotanou situaci navíc nově “přiživil” populární tipér OnLeaks, který na Twitter pověsil opravdu parádní rendery a s odvoláním na spolehlivý zdroj v textu uvádí, že Galaxy S22 Ultra nakonec dorazí jako Note 22 Ultra. Taky vám jde z toho hlava kolem?

Galaxy Note 22 Ultra bude

Závěrem bych chtěl říct, že pokud se tak stane, je to vlastně naprosto logické. Korejský brand tak zavře pusu úplně všem. Nejvybavenější varianta bude stále “Nout”, dostane stylus, špičkový fotoaparát, pořádný výkon, pekelnou cenovku a bude cílit na nejnáročnější z vás. Jestli to dává smysl? Ano, protože tohle nebude smartphone pro masy.

Total
1
Shares