Fossil Gen 7

Fossil Gen 7 můžou dorazit co nevidět. Konečně hodinky s funkčním Wear OS 3?

  • Značka uvedla nové hodinky loni v srpnu
  • Šestá generace však byla někde napůl cesty
  • Jaké budou Fossil Gen 7?

Fanoušci populární značky nemohly na konci loňského léta nejspíš dospat. Fossil Gen 6 totiž ze všech těch úniků slibovaly špičkovou výbavu, perfektní funkce, nejnovější hodinkový operační systém Wear OS 3 a velmi lákavou cenu. Nakonec se všechno povedlo tak napůl.

Oproti předchozí generaci nabídly lepší a méně dýchavičný procesor Snapdragon Wear 4100, novější Bluetooth 5.0 (odpadl problém s vypadáváním připojení u bezdrátových sluchátek), nezapomnělo se ani na mikrofon, reproduktor a skvělý, leč opět stejný displej nebo rychlé nabíjení.


Nepřehlédněte: Odborníci bijí na poplach: V žádném případě nepoužívejte Facebook Messenger


Fossil Gen 6
ilustrační, zdroj: Fossil, tisková zpráva

Fossil Gen 7

Smartwatch však běžely na obstarožním Wear OS 2.3 (netuším, jestli se už konečně dočkaly slibovaného upgradu) a s ohledem na fakt, že měly znovu jen 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti, objevily se kritiky, že Fossil Gen 6 zaostaly za očekáváním.

Bude letošní iterace lepší? Toť otázka, ale obecně panuje přesvědčení, že Fossil Gen 7 dostanou více RAM i ROM. Loňský předchůdce byl zpočátku přirovnáván ke Galaxy Watch4 (recenze), ale právě z pohledu funkcí byla čísla spíše na straně Samsungu.

Android Healines avizuje, že sedmá generace dorazí s čipsetem Snapdragon Wear 5100, minimálně 1,5 GB RAM a 16GB úložištěm. Novinka nebude postrádat všechny myslitelné senzory a možná se konečně dočkáme i pozměněného designu. Premiéra by mohla proběhnout ještě v červnu.

Zdroj náhledové fotografie: Obi Onyeador, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares