Instagram

Instagram znovu vylepšuje. Tuhle geniální funkci si zamilujete

  • Instagram znovu vylepšuje
  • Služba je nyní ještě chytřejší
  • Aktivujte si funkci „Váš byznys“

Instagram patří více jak deset let od svého vzniku mezi nejpopulárnější sociální sítě planety. Jen v tuzemsku jej dennodenně využívají téměř 3 miliony uživatelů a noví neustále přibývají.

Chytrý Instagram

Pokud platformu používáte, tak už dávno víte, že to není jen o sdílení fotek, videí a komentářích, ale také možnostech a samozřejmě interakci, která je za ta léta nejen rychlejší, ale samozřejmě i chytřejší.

A jak informuje RealmeCentral, vývojáři si pro uživatele přichystali další skvělou novinku, která zvýší produktivitu nejednoho českého človíčka. Tu Instagram představil u příležitosti Dne bezpečnějšího internetu a zaměřuje na poskytování přehledů v komplexním měřítku. To vše na jednom místě a pod jednou střechou.


Nepřehlédněte: Sociálním sítím Facebook a Instagram hrozí v Česku konec. Jaký je důvod?


Instagram nabídne placené členství pro přístup k exkluzivním Stories
ilustrační (Zdroj: Facebook, Meta)

Lepší a rychlejší přehledy

Web avizuje, že se tato funkce jmenuje Váš byznys (též se nabízí ekvivalent Vaše podnikání) a poslouží jako klíčový prvek k hromadné správě, editaci, mazání a archivaci všech vašich příběhů a příspěvků včetně komentářů, lajků, nálepek apod. K dispozici je také možnost filtrování obsahu např. podle data vydání.

Na papíře to každopádně vypadá zajímavě a na první pohled mi to připomíná Meta Bussines Suite (dříve Facebook Business Suite). Samotná aktualizace je uvolňována postupně. A vy se pak nezapomeňte s námi podělit o své dojmy. Budeme se těšit.

Zdroj náhledové fotografie: Solen Feyissa, Unsplash

Total
0
Shares