Wolf King+

Extrémní koloběžky Kaabo oficiálně vstupují na český trh

  • V Česku se začínají oficiálně prodávat elektro koloběžky Kaabo
  • Na výběr je z řady variant, ceny začínají na necelých 20 tisících

Značka Kaabo oficiálně vstupuje na český trh. Jedná se o předního výrobce koloběžek, které jsou plnohodnotným dopravním prostředkem na středně dlouhé vzdálenosti po městě a mohou s přehledem u mnohých uživatelů nahradit např. kolo nebo stávající motorové skútry.


Psali jsme: Huawei P50 se oficiálně představí 29. července


Výhody jsou v tomto směru jednoznačné, na rozdíl od skútrů jsou koloběžky téměř bezúdržbové. Také se nemusíte bát zlodějů, protože si ji vezmete výtahem do kanceláře/bytu, kde si ji nabijete z běžné 230V sítě. Lze si ji dát i jednoduše do kufru auta a vzít si ji na výlet, protože s ní můžete legálně jezdit i v přírodě.

Výhodou pro české zákazníky je nyní přítomnost oficiálního zastoupení, které zaručuje úpravu jednotlivých modelů pro provoz v ČR. Obdobně jako u kol či automobilů také zajišťuje odpovídající servis na úrovni výrobce, včetně dostupnosti originálních náhradních dílů.

Řada SkyWalker – Pro lehké cestování městkou džunglí

Modely 8H a 10H s výkonem 500 W resp. 800 W, se hodí do města. Skywalker 10H je o něco robustnější, výkonnější a na jedno nabití urazí až 65 kilometrů. Cena začíná od 19 990 Kč.

Mantis – Dravec do přírody

Vrcholem řady je vylepšená elektrická koloběžka Mantis se dvěma 1000W motory. To už je pořádná jízda s bestiální akcelerací a teoretickou „maximálkou“ 60 km/h. Benefitem řady Mantis je odpružení a robustnost, přitom je stále možné koloběžku přenášet. 800W model váží 24 kg, výkonnější pak 30 kg. A dojezd? Až 75 kilometrů. Cena: od 32 990 Kč

Mantis 10
Mantis 10 | foto: Kaabo

Wolf Warrior a King – Trhač asfaltu

Pokud chcete víc a peklo je pro vás nudnou procházkou, přichází „koloběžka“ Kaabo Wolf Warrior. Koloběžka díky offroadovým pneumatikám a kvalitnímu (masivnímu) odpružení zvládá bez problémů lesní cesty. Základem jsou dva motory o výkonu 1200 W, které v kombinaci s Turbo režimem zvládnou dodat i chvilkové maximum až 5 400 W.

Třešničku na dortu představuje koloběžka Kaaboo Wolf King+, její bestiální vybavení o výkonu 2×1 500 W už musí kočírovat brzdy s ABS. Poznáte ji nejen díky brutálnímu zrychlení, ale především podle zlatého laku. Koloběžky Wolf Warrior a Wolf King+ zvládnou leccos, zatížit je můžete dokonce až 120, resp. 150 kilogramy, takže ani velcí chlapi nezůstanou ochuzeni o dobrodružství na dvou kolech. Koloběžka se rozjede až na 100 km/h a zvládne vyšplhat kopec se stoupáním do 50 °. Cena: od 54 990 Kč

Legislativa

Koloběžky Kaabo do výkonu 1000 W určené pro český trh mají v souladu s legislativou softwarový omezovač rychlosti na 25 km/h. Ostatní modely s vyšším výkonem rychlostní omezení mít nebudou a jsou určeny pro jízdu mimo pozemní komunikace, primárně tedy do terénu.

Total
2
Shares