EMUI 11

EMUI 11 v Česku dostávají mobily Huawei P30 a P30 Pro

  • EMUI 11 přináší několik nových funkcí, např. vylepšený Always-On displej
  • Aktualizaci můžete stahovat skrze aplikaci Podpora pod nabídkou Může se vám hodit

Už několikátý den v České republice a na Slovensku pokračuje aktualizace telefonů Huawei P30 a P30 Pro na nejnovější uživatelské prostředí EMUI 11. Oba smartphony se mezi uživateli přitom stále těší velké oblibě zejména díky procesoru Kirin 980, který i dnes zaručuje dostačující výkon.

Psali jsme: Huawei Watch GT2 Pro získávají povolený doping. Na cestě je nová aktualizace

S EMUI 11 přichází nálož novinek

Uživatelé se po nainstalování aktualizace s EMUI 11 mohou těšit na vylepšení funkce Always on Display (Vždy na displeji), díky které si na zamykací obrazovku telefonu nově mohou vyvěsit svůj vlastní obrázek/fotografii. Upgrade zaznamenal také poznámkový blok, v němž nyní můžete skenovat dokumenty, stejně jako identifikovat a extrahovat text z obrázků, upravovat jej a následně exportovat v různých formátech.

Vylepšení se týká i funkce propojení obrazovek, která umožňuje propojit displej telefonu s displejem počítače a tím zvýšit produktivitu (pro tuto funkci je vyžadován notebook Huawei s aplikací PC Manager verze 11.0 nebo novější).

Na kartě Objevovat v Galerii lze po aktualizaci vytvářet videopříběhy pomocí přednastavených šablon se speciálními efekty a hudbou na pozadí. Funkce Více oken pak umožňuje otevírat aplikace v plovoucím okně, což je ideální pro multitasking. Plovoucí okno můžete přemístit do požadované pozice nebo jej minimalizovat na plovoucí bublinu pro pozdější snadný přístup.

Odkud stahovat?

Aktualizace je nabízena přednostně skrze aplikaci Podpora pod nabídkou Může se vám hodit. Uvolnění EMUI 11 pro všechny majitele modelů Huawei P30 a Huawei P30 Pro proběhne během následujících týdnů.

Total
1
Shares