Elon Musk

Elon Musk poprvé navštívil centrálu Twitteru. Přišel totálně vysmátý a s umyvadlem v podpaží

  • Musk navštívil Twitter
  • Dorazil s dobrou náladou
  • Všechny překvapil umyvadlem

Americký miliardář Elon Musk v uplynulých hodinách vůbec poprvé navštívil centrálu sociální sítě Twitter a učinil tak ve velkém stylu. Přišel s dobrou náladou a úsměvem od ucha k uchu. Nikomu ale není příliš jasné, proč do ústředí přinesl umyvadlo. Možná tím chtěl naznačit, že do něj brzy spláchne nadbytečné zaměstnance. Nebo to snad znamená něco jiného?


Nepřehlédněte: Musk opět pod palbou kritiky. Je proruský, proukrajinský a zbytečně se prý ztrapňuje


Musk přinesl umyvadlo

Musk se na koupi Twitteru za 44 miliard dolarů (zhruba 1,1 bilionu korun) dohodl letos v dubnu. V červenci však oznámil ukončení dohody. Zdůvodňoval to tím, že mu firma neposkytla údaje ohledně falešných účtů.

Twitter následně Muska zažaloval. Začátkem října pak miliardář překvapivě navrhl, že firmu převezme za původně dohodnutou cenu. K uzavření finální dohody by mělo dojít někdy v příštích dnech.

Přijdou tisíce lidí o práci?

V uplynulých hodinách na sebe Musk strhl pozornost tím, když navštívil ústředí sociální sítě. A přišel tam jako skutečný showman, s úsměvem a umyvadlem v podpaží, o němž nikdo netuší, k čemu má sloužit. Krátce po návštěvě centrály si Musk změnil popis svého profilu na Twitteru na Chief Twit.

Později ještě tweetoval, že během své návštěvy potkal ve firmě mnoho skvělých lidí. Připomeňme, že dříve Musk uvedl, že plánuje zrušit 75 procent pracovních míst. Masívní propouštění by se dotklo zhruba 5 500 zaměstnanců.

Na to, jestli svůj záměr po návštěvě ústředí přehodnotil nebo na něm stále trvá, si však musíme počkat. Jeho poslední Tweet však může být malou nápovědou.

Zdroj náhledové fotografie: Tumisu / Pixabay, zdroj: The Verge

Total
0
Shares