Xiaomi 12S

DXOMARK pro novou řadu telefonů Xiaomi 12S není v plánu. Jaký je důvod?

  • Xiaomi chystá novou řadu telefonů
  • Telefony poprvé s logem Leica
  • Šéf značky vyloučil testování DXOMARK

Populární čínský brand brzy představí pořádný trhák! Dlouho se o novinkách mluvilo, tu více, tu méně, ale nakonec se přece jen dočkáme. Půjde o výdobytek prvotřídních technologií a fantastických Leica fotoaparátů? Poslední únik nám dává celkem jasnou odpověď.

DXOMARK není v plánu

Všechny detaily, specifikace i čerstvé střípky krátce před premiérou najdete zde. Dnes se však podíváme na něco jiného. Nová řada telefonů Xiaomi 12S (základní, 12S Pro a 12S Ultra) nebude testována v rámci DXOMARK.

Lej Ťün, šéf čínské značky, se nechal slyšet, že důvody jsou veskrze dva: a) partnerství s Leicou a nabyté sebevědomí, že foťáky budou stát za to, b) testování DXOMARK prý rozhodně není zadarmo, informuje XiaomiUI.


Nepřehlédněte: Tito lidé neexistují. Umělá inteligence s děsivou přesností nakreslí, cokoli vás napadne


Xiaomi 12 Ultra
Zdroj: se souhlasem LetsGoDigital

Xiaomi poprvé s Leicou

Ať už je pravda taková nebo maková, jedno je jisté: čínský brand nejspíš sází na jistotu. Už přechozí spolupráce společností Leica a Huawei ukázala, že takové spojení dává smysl, a nejinak by tomu mělo být i v tomto případě.

Závěrem jen připomínám, že nová vlaková řada má premiéru už 4. července v odpoledních hodinách. A dost možná se dočkáme i skládacího telefonu MIX 2 Fold, což by byla skvělá třešnička na dortu.

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi, tisková zpráva (ilustrační)

Total
0
Shares