telefon

Dvanáctiletý Egypťan zemřel během hraní střílečky PUBG na mobilu

  • Střílečka PUBG má na svědomí další život
  • Tentokrát zemřelo dvanáctileté dítě v Egyptě

Egyptská společnost prověřuje zprávy o tradické události, při které zemřel dvanáctiletý chlapec. Ten dle dostupných údajů během hraní online střílečky PUBG dostal infarkt a zemřel cestou do nemocnice. Úřady uvádí, že k mobilu před smrtí byl „připoutaný“ dlouhé hodiny.

Neštěstí se stalo minulý týden, egyptská policie o něm ale informace zveřejnila až nyní. Chlapec byl údajně k telefonu připoutaný v podstatě 24/7 a trpěl začínající dehydratací, protože nepil a nejedl.

Dostal infarkt, pomoc nedorazila včas

Nehybně ležící dítě, vedle kterého ležel mobilní telefon se spuštěnou hrou PUBG, objevili v dětském pokoji jeho rodiče, kteří okamžitě přivolali lékařskou pomoc. Bohužel, mladíkovi již nebylo pomoci. Egyptská média tvrdí, že chlapec zemřel na infarkt ještě předtím, než dorazil do nemocnice, kde už jen konstatovali jeho smrt.

Nepodceňujte závislost dětí na mobilu

Není to poprvé, co někdo zemřel v důsledku nadměrného hraní PUBG. Jedno dítě v Indii zemřelo na následky nedostatku vody a potravy, zatímco jiný hráč se zabil, když mu jeho rodina kvůli přílišné závislosti na online střílečce, ve které vyhrává poslední přeživší, zabavila telefon.

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash

Total
3
Shares
1 komentář

Comments are closed.