diablo immortal

Mobilní pecka Diablo Immortal je nejúspěšnější v historii série. Přesto je hra prů*er

  • Premiéra herní pecky je za námi
  • Diablo Immortal je prý jeden velký úspěch
  • Má Blizzard důvod slavit? Ne tak docela

Jeden z nejočekávanějších herních titulů na mobilním trhu je už pár dní ke stažení. Blizzard konečně hnul vrtulí a dotáhl projekt do kýženého konce.

Diablo Immortal

Nadupané MMORPG Diablo Immortal si můžete vychutnat v celé kráse, a to jak na mobilech (iOS, Android), tak i počítačích. První recenze byly vesměs nadšené, grafika parádní, efekty úžasné.

Přestože je hra na trhu „stěží pět minut“, může jít nepochybně o další fenomén, který bychom v mobilní branži rozhodně neviděli poprvé (namátkou třeba CoD Mobile, PUBG atd.).

Navíc se Blizzard na Twitteru nechal slyšet, že jde o nejúspěšnější start v historii celé série (více jak 10 milionů instalací – pozn. redakce). Nicméně, ještě je příliš brzy malovat si budoucnost narůžovo.


Nepřehlédněte: Zelené koloběžky Bolt, které se prohánějí po českých městech, nově poznají, zda jste před jízdou nepopíjeli v hospodě


Tak prý je to hit jako blázen!

Ozývá se čím dále více hráčů (je toho plný YouTube, Reddit a další sociální sítě), že Diablo Immortal je brutální pay-to-win. Na internetu se už stihly objevit desítky článků o tom, že „vyexpit“ svou postavu bez toho aniž byste neutratili majlant, je velmi tvrdá realita.

Osobně jsem si gamesu ještě nestáhl. Ne že bych nechtěl (tím spíš, když se tomu člověk věnuje), ale zkrátka nebyl čas. Z vlastní zkušenosti ale už dopředu vím, že si odehraju to své a do novinky určitě nenasypu ani korunu.

Nikomu tento názor nevnucuji. Že se však tato strategie Blizzardu nepovedla, je zcela zřejmé. Mrkněte se třeba na Metacritic a uvidíte sami. Uživatelský index 0,2/10 hovoří za vše.

Zdroj náhledové fotografie: Pandhuya Niking, Unsplash (ilustrační)
Total
0
Shares