Samsung Galaxy S22 Ultra

Diablo Immortal jako herní fenomén? Samsung a Blizzard představují speciální edici Galaxy S22

  • Premiéra herní pecky je za námi
  • Diablo Immortal může být gamesou roku
  • Samsung uvedl limitovanou edici Galaxy S22

Jedna z nejočekávanějších her na mobilním trhu je už pár dní ke stažení. Blizzard konečně hnul vrtulí a dotáhl projekt (doufejme) do zdárného konce.

Diablo Immortal

Nadupané MMORPG Diablo Immortal si můžete vychutnat v celé kráse, a to jak na mobilech (iOS, Android), tak i počítačích. První recenze jsou vesměs nadšené, grafika parádní, efekty úžasné.

Přestože je hra na trhu „stěží pět minut“, může jít nepochybně o další fenomén, který bychom v mobilní branži rozhodně neviděli poprvé (namátkou třeba CoD Mobile, PUBG atd.).

Jihokorejský Samsung se jal kout železo ještě dříve než je žhavé. Sammobile informuje, že spolu s Blizzardem přichystal limitovanou edici v počtu 100 kusů vrcholné řady Galaxy S22.


Nepřehlédněte: WhatsApp dostane funkci, kterou budete milovat. Udělá z vás člověka bez chyb


Limitovaná edice Galaxy S22

Smartphony jsou dodávaný s dalším příslušenstvím (kožená podložka na myš, pouzdro na mobil, bezdrátová nabíječka, mapa, dárkové karty) v barvách a motivech Diablo Immortal.

A cena? Tahle „limitka“ nejde do prodeje, ale do zvláštní loterie, jež se koná 10. června v 19:00 hod. v Jižní Koreji ve spolupráci s jedním z tamějších operátorů.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)
Total
0
Shares